KERVAN FM 93.7 | HAK YOLUN KERVANI
KERVAN FM CANLI YAYIN
Şuan KERVAN FM'de

AKŞAM İSTEKLERİ(CANLI)

Dinliyorsunuz

BUGÜN YAYIN AKIŞI
SAAT   PROGRAM
05:30   HATM-İ ŞERİF
06:30   ESMA-ÜL HÜSNA
07:00   TARİHTE BUGÜN
07:30   HAYIRLI SABAHLAR(CANLI)
08:00   HAYIRLI SABAHLAR(CANLI)
09:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ
09:30   GAZİANTEP BASINI
10:00   İSTEK KERVANI(CANLI)
12:00   İNSAN-I KAMİL
12:30   MÜZİK
13:00   GÜNÜN İÇİNDEN(CANLI)
13:30   GÜNÜN İÇİNDEN(CANLI)
14:00   GÜNÜN İÇİNDEN(CANLI)
14:30   AYDINLIĞA DOĞRU
15:00   MANŞET HABER-SESLİ MAKALE
15:30   MÜZİK
16:00   AKŞAM İSTEKLERİ(CANLI)
18:30   ANA HABER(CANLI)
19:00   ANA HABER(CANLI)
19:30   MÜZİK
20:00   TARİHTE BUGÜN
21:00   MÜZİK
22:00   ŞEHRİMİZİ TANIYALIM
22:30   MÜZİK
23:00   MANŞET HABER-SESLİ MAKALE
23:30   MÜZİK
00:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ(YARIM CÜZLÜ)
01:00   GECEYE UYGUN İLAHİ-EZGİ-ŞİİR
Multimedya
Kuran Dinle
İnternetin Zararları
Ayet-i Kerime

“O Ramazan ayı ki insanlığa bir rehber olan, onları doğru yola götüren ve hakkı batıldan ayıran en açık ve parlak delilleri ihtiva eden Kur’ân o ayda indirildi.” ( (Bakara Suresi, - 2)

Hadis-i Şerif

Hangi idareci yoksul ve düşkünlere kapısını kaparsa, Allah da ona fakirlik, ihtiyaç ve düşkünlüğüne karşı rahmet kapılarını kapar. [Tirmizi, Ahkam 6]

ANKET
 RADYOMUZU NASIL DİNLEMEYE BAŞLADINIZ 
 ARKADAŞ TAVSİYESİ İLE
 İNTERNETTEN
 FREKANS KARIŞTIRIRKEN
 AFİŞ VE REKLAMLARDAN
 DİĞER
Diğer Anketler
Gaziantep Hava Durumu
GAZIANTEP
KERVAN FM TÜM HABERLER
Haber Resim
Gaziantep'te Siyer Sınavı heyecanı
Peygamber Sevdalıları Vakfı tarafından "O'nu Oku, O'nu Yaşa" sloganıyla düzenlenen umre ve bin bir çeşit ödüllü Siyer Sınavı Gaziantep'te yoğun katılımla gerçekleşiyor.
Haber Resim
''Kitap okumayı teşvik ediyoruz''
Şahinbey ilçesinin en büyük parkı olan Yeşilvadi Parkı içerisine yapılan yeni Millet Kıraathanesi'nde incelemelerde bulunan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, kıraathanelerde kitap okumayı teşvik ettiklerini söyledi.
Haber Resim
Görme engellilerin Hazreti Muhammed sevgisi
​Peygamber Sevdalıları Vakfı tarafından Gaziantep'te binlerce kişinin katılımıyla düzenlenen Siyer Sınavı'na katılan görme engellilerin peygamber sevgisi imrendirdi.
Haber Resim
''Öğrenci meclisleri sadece kâğıt üzerinde kalmamalıdır''
Gaziantep Valisi Davut Gül, okullarda kurulan öğrenci meclislerinin, kâğıt üzerinde uygulanan bir meclis değil, toplanabilen, karar alabilen ve aldığı kararları ise uygulayabilen bir meclis olmasını istediklerini söyledi.
Haber Resim
​''Türkiye krizleri teğet geçerek büyümeye devam etti''
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, dünyanın ekonomik krizlerle boğuşurken Türkiye’nin bu krizleri teğet geçerek büyümeye devam ettiğini söyledi.
Haber Resim
''Eğitim sistemi kendi değerlerimiz üzerine inşa edilmelidir''
Batının değerlerine göre tanzim edilmiş bir sistemin yanlış olduğunu belirten eğitimciler, eğitim sisteminin kendi değerlerimiz üzerine inşa edilmesi gerektiğini söyledi.
Haber Resim
İnşaattan düşen işçi hayatını kaybetti
Gaziantep`in Şahinbey ilçesinde çalıştığı inşaatın çatısından düşen işçi hayatını kaybetti.
Haber Resim
Umre sevincini yaşayan öğrenciler geri döndü
Gaziantep`te düzenlenen umre ödüllü "40 Hadis 40 Yorum" yarışmasında dereceye girerek umre için kutsal topraklara giden 164 lise öğrencisi, 15 günlük ziyaretin ardından Türkiye`ye döndü.
Haber Resim
Bu markette para değil dua geçiyor
Gaziantep'te sosyal yardım projesi kapsamında açılan sosyal markette, ihtiyaç sahibi aileler, kendilerine verilen kartlarla sosyal markette gönüllerince alış veriş yapabiliyor.
Haber Resim
'Öğrenciler okul dışında eğitime ihtiyaç duymamalıdır'
Öğrencilerin okul dışında eğitime ihtiyaç duymaması gerektiğini belirten Eğitim Bir-Sen Gaziantep Şube Başkanı Ahmet Gök, bunun için de eğitimde fırsat eşitliğinin sağlanması ve eğitim kalitesinin artırılması gerektiğini söyledi.
Haber Resim
Suriye'deki çadır kentlerde kış mevsimi zor geçiyor
Ülkelerinin çeşitli bölgelerinden tahliye edilen Suriyeliler, Türkiye sınırına yakın bölgelerde sığındıkları çadır kentlerde kış mevsiminin zor şartlarıyla mücadele ediyor.
Haber Resim
Türkiye'yi temsil edecekler
Gaziantep'in Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından Seydi Vakkas Dağdelen ve Kazım Köse Teakvando Milli Takım arması altında Türkiye'yi temsil edecekler.
Haber Resim
'Zihniyet dönüşümüne ihtiyaç var'
Toplumda üniversitelerin devlet memuru yetiştiren kurumlar olması gibi bir algının bulunduğunu belirten Gaziantep Valisi Davut Gül, her üniversite okuyanın devlet memuru olmak gibi bir zorunluluğunun olmadığını söyledi.
Haber Resim
'Genç yaşta Allah'ın misafiri olacağımız için çok mutluyuz'
Gaziantep'te düzenlenen umre ödüllü '40 Hadis 40 Yorum' yarışmasında dereceye girerek kutsal topraklara gitme hakkı elde eden öğrenciler, genç yaşta Allah'ın misafiri olacakları için çok mutlu olduklarını söylediler.
Haber Resim
'Her gün 'Her nefis ölümü tadacaktır.' hakikatiyle karşılaşıyoruz'
Gaziantep'te, her gün onlarca cenazeyi yıkayarak kefenleyen gassallar, sürekli 'Her nefis ölümü tadacaktır.' hakikatiyle karşılaştıkları için ölümün kaçınılmaz bir gerçek olduğunu daha iyi anladıklarını söylediler.
Haber Resim
'Basın mensupları şehrin hafızasıdır'
Gaziantep Valisi Davut Gül, basın mensuplarının kentin hafızası olduğunu belirterek, gazetecilerin çalışmalarının kendisine Gaziantep'i tanıma noktasında faydalı olduğunu söyledi.
Haber Resim
'Kur'an-ı Kerim'i saklayarak kursa giderdik'
Kendi dönemlerinde hem öğretilmesinin yasak olduğu hem de imkânlar el vermediği için Kur'an-ı Kerim'i öğrenemediklerini belirten yaşlı teyzeler,içlerinde bir ukde olarak kalan Allah'ın yüce kelamını yıllar sonra öğrenmenin sevincini yaşıyor.
Haber Resim
'Hazreti Muhammed engellilere büyük bir önem vermiştir'
Gaziantep'te 'Beyaz Baston Haftası' nedeniyle düzenlenen programda konuşan İl Müftü Yardımcısı Hayriye Aydın, İslam dininin ve Hazreti Muhammed'in engellilere büyük bir önem verdiğini söyledi.
Haber Resim
Gaziantep kent arşivi açıldı
Gaziantep'in sömürgeci Fransız işgalinden kurtuluşunun 97'inci yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen etkinlikler kapsamında Gaziantep kent arşivi açıldı.
Haber Resim
Gaziantepliler asgari ücreti değerlendirdi
Asgari ücreti değerlendiren Gazianteplilerin çoğu yapılan zammı yetersiz bulurken, kimisi de olumlu karşıladı. Hayat şartları göz önüne alındığında asgari ücretle geçinmenin zor olduğunu belirten Gaziantepliler, vergi muafiyeti talebinde bulundu.
« Önceki 1 2 3 4 5 6 7 ... 121 Sonraki »