KERVAN FM CANLI YAYIN
Şuan KERVAN FM'de

BİLGİ REHBERİ(CANLI)

Dinliyorsunuz

BUGÜN YAYIN AKIŞI
SAAT   PROGRAM
05:30   HATM-İ ŞERİF
06:30   ESMA-ÜL HÜSNA
07:00   TARİHTE BUGÜN
07:30   CEVŞEN-ÜL KEBİR
08:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ
09:00   HAYIRLI SABAHLAR(CANLI)
10:00   BİLGİ REHBERİ(CANLI)
12:00   ANALİTİK EĞİTİM
12:30   MÜZİK
13:00   13 HABER(CANLI)
13:30   MÜZİK
14:00   KÖYLÜ'NÜN SESİ
14:30   MÜZİK
15:00   PSİKOLOJİ VE İNSAN
15:30   PSİKOLOJİ VE İNSAN
16:00   AKŞAM İSTEKLERİ(CANLI)
18:30   ANA HABER(CANLI)
19:00   ANA HABER(CANLI)
19:30   MÜZİK
20:00   TARİHTE BUGÜN
21:00   MÜZİK
22:00   YOLUMUZUN YILDIZLARI
22:30   MÜZİK
23:00   DERGİLERDEN SEÇMELER
23:30   MÜZİK
00:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ(YARIM CÜZLÜ)
01:00   GECEYE UYGUN İLAHİ-EZGİ-ŞİİR
Multimedya
Kuran Dinle
İnternetin Zararları
Ayet-i Kerime

Rablerinin huzurunda toplanacaklarından korkanları onunla (Kur'an ile) uyar. Onlar için Rablerinden başka ne bir dost, ne de bir aracı vardır; belki sakınırlar. (En’âm - 51)

Hadis-i Şerif

Ümmetimin kıyâmet gününde dünyada aldıkları abdest eserlerinden yüzleri, elleri ve ayakları nûrlu yani parlak insanlar olarak çağırılırlar. O halde içinizden bu parlaklığı daha ziyâde uzatmaya kimin gücü yeterse yapsın. [Buhari]

ANKET
 RADYOMUZU NASIL DİNLEMEYE BAŞLADINIZ 
 ARKADAŞ TAVSİYESİ İLE
 İNTERNETTEN
 FREKANS KARIŞTIRIRKEN
 AFİŞ VE REKLAMLARDAN
 DİĞER
Diğer Anketler
Gaziantep Hava Durumu
GAZIANTEP
Lösemili çocuklar ve anneleri sergi açtı
Gaziantep'te lösemi hastası çocukların ve annelerinin hazırladıkları el sanatları sergisi düzenlenen törenle açıldı.Gaziantep Üniversitesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Büyükşehir Belediyesi'nin iş birliğinde düzenlenen "Onkoloji Çocuklarının Hayalleriyle Yaptıkları Taştan Hikâyeler ve Annelerin El Sanatları Sergisi" düzenlenen törenle açıldı.

"Lösemili Çocuklar Haftası" etkinlikleri kapsamında farkındalık oluşturmak amacıyla Türkiye'de ilk kez anne ve çocuk sergisi niteliği taşıyan el sanatları sergisi, GAÜN Onkoloji Hastanesi'nde sergilendi.

Törende konuşan Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Cemalettin Serin, ilkokula giden Onkoloji Hastanesi sınıfında hayallerini resimlere yansıtan çocuklarla gurur duyduğunu ve çocuklara özel geliştirilen projeyle çocukların tedavi sürecini daha mutlu geçirdiğini söyledi.

GAÜN Tıp Fakültesi Çocuk Hematoloji-Onkoloji Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Sinan Akbayram, "Lösemili Çocuklar Haftası'nın önemine değinerek, lösemi hastalığı hakkında teknik bilgiler verdi.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Mehmet Berk de gelişen tıp teknolojisi sayesinde erken teşhis ve etkili bir tedavi yöntemiyle lösemi hastalığının iyileşme oranının oldukça yüksek olduğunu belirtti.

Etkinlikte tedavisi tamamlanan Ayşenur Yanık'ın şiiri, katılımcılardan büyük alkış aldı.

Serginin açılış kurdelesini kesen protokol, çocukların çizdiği resimleri ve annelerin el emeği göz nuruyla ortaya koyduğu ürünleri inceledi ve yetkililerden bilgi aldı. (İbrahim Koçyiğit-İLKHA)


 
81 kere okundu.
Diğer Haberler