KERVAN FM CANLI YAYIN
Şuan KERVAN FM'de

BİLGİ REHBERİ(CANLI)

Dinliyorsunuz

BUGÜN YAYIN AKIŞI
SAAT   PROGRAM
05:30   HATM-İ ŞERİF
06:30   ESMA-ÜL HÜSNA
07:00   TARİHTE BUGÜN
07:30   CEVŞEN-ÜL KEBİR
08:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ
09:00   HAYIRLI SABAHLAR(CANLI)
10:00   BİLGİ REHBERİ(CANLI)
12:00   ANALİTİK EĞİTİM
12:30   MÜZİK
13:00   13 HABER(CANLI)
13:30   MÜZİK
14:00   KÖYLÜ'NÜN SESİ
14:30   MÜZİK
15:00   PSİKOLOJİ VE İNSAN
15:30   PSİKOLOJİ VE İNSAN
16:00   AKŞAM İSTEKLERİ(CANLI)
18:30   ANA HABER(CANLI)
19:00   ANA HABER(CANLI)
19:30   MÜZİK
20:00   TARİHTE BUGÜN
21:00   MÜZİK
22:00   YOLUMUZUN YILDIZLARI
22:30   MÜZİK
23:00   DERGİLERDEN SEÇMELER
23:30   MÜZİK
00:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ(YARIM CÜZLÜ)
01:00   GECEYE UYGUN İLAHİ-EZGİ-ŞİİR
Multimedya
Kuran Dinle
İnternetin Zararları
Ayet-i Kerime

"Muhakkak, her zorlukla beraber bir kolaylık vardır." (İnşirâh - 6)

Hadis-i Şerif

"Silahla öldürülen nice kimseler vardır ki, ne şehiddir ve ne de övülmeye değer bir kahraman. Yatağında eceliyle ölen nice kimselerde vardır ki, Allah katında şehiddir." [Ebû Nuaym]

ANKET
 RADYOMUZU NASIL DİNLEMEYE BAŞLADINIZ 
 ARKADAŞ TAVSİYESİ İLE
 İNTERNETTEN
 FREKANS KARIŞTIRIRKEN
 AFİŞ VE REKLAMLARDAN
 DİĞER
Diğer Anketler
Gaziantep Hava Durumu
GAZIANTEP
HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığında devir teslim töreni
HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı olarak yaklaşık 5 yıldır görev yapan Mehmet Nakşi Erat, görevini Faruk Göçer’e devretti.HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Mehmet Nakşi Erat, düzenlenen devir teslim töreni ile Faruk Göçer’e görevini devretti.

Devir teslim töreninde gazetecilere açıklamalarda bulunan Erat, görevi boyunca HÜDA PAR’ın adalet güneşini Gaziantep’in her köşesine yansıtmak için gayret gösterdiklerini söyledi.

24 Temmuz Gazeteciler Günü ve Basın Bayramı’nı kutlayan Erat, doğru, kamuoyunu aydınlatmak için her ortamda her koşulda sorumluluk duygusu içinde toplumun haber alma özgürlüğü adına hakıkıyla görevlerini yerine getiren medya çalışanlarına görevlerinde başarılar diledi.

Erat, "5 yıldan beri şerefle HÜDA PAR Gaziantep il Başkanlığı rozetini taşıyordum. İnşallah bugünden itibaren başkanlık görevimi Faruk Göçer kardeşime devredeceğim. İki dönemdir tüm il ve ilçe teşkilatlarımızla birlikte Gaziantep şehrimizde çok güzel faaliyetler yürüttük, çok güzel çalışmalar yaptık. Bütün teşkilatlarımızla birlikte gece-gündüz demeden halkımız ile iç içe olduk, halkımız ile beraber çalıştık. Halkımızın iyi gününde kötü gününde yanlarında olmaya gayret gösterdik. Bununla beraber özellikle de 24 Haziran seçimlerinde ilk defa Gaziantep şehrimizde HÜDA PAR olarak seçime girdik. Bu seçimde Gaziantep halkımızın çok ciddi bir teveccühü oldu.  Bundan dolayı tüm Gaziantep halkımıza teşekkür ediyorum. Özellikle 5 yıldan beridir yakinen tanıdığımız sivil toplum kuruluşları oldu, kendilerine ve teşkilatlarına, bize olan ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Gaziantep'te çok iyi ve güzel kanaat önderlerimiz var. Kanaat önderlerimizi ziyaret ettik, onlarla hasbıhal ettik, onların bize destekleri oldu, kendilerine teşekkür ediyorum." dedi.

"HÜDA PAR’ın adalet güneşini Gaziantep’in her köşesine yansıtmak için gayret gösterdik"

Erat, "Özellikle tüm ilçe teşkilatlarımızla dayanışma içerisinde ve hep beraber bu kutlu davanın adalet güneşini Gaziantep şehrimizin her köşesine yansıtmaya gayret gösterdik. Tüm ilçe teşkilatlarımız ve üyelerimize teşekkür ediyorum. Bununla beraber en çok zamanlarından aldığım aileme de bana gösterdikleri saygıdan, ilgiden ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah bu adalet güneşinin sancağını Faruk Göçer kardeşime teslim edeceğim. Bizler hep beraber bu sancağı daha ileriye taşımaya çalıştık. İnşallah Faruk Göçer kardeşim ve teşkilatı da bu sancağı daha iyi bir yere taşırlar. Şimdiden kendilerine başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.

"En iyi şekilde görevimi yerine getirmeye çalışacağım"

Daha sonra söz alan HÜDA PAR Gaziantep yeni İl Başkanı Faruk Göçer de Erat’ın ve teşkilatının görevi boyunca çok değerli hizmetler yaptığını dile getirdi.

"24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı" dolayısıyla, görev yapan bütün basın mensuplarının basın bayramını kutlayan Göçer, toplumun yönlendirilmesinde basının gücüne dikkat çekti.

Göçer, "Öncelikle daha önce il başkanımız bu görevi layıkıyla yerine getirip, bugüne kadar mücadele etti. Teşkilatıyla birlikte bu görevi yerine getirip, bugün bu bayrağı bize teslim etmiştir. Bu bayrağı bundan sonra ben ve teşkilatım daha ileriye götürmenin gayreti içerisinde olacağız. İnşallah biz de halkımızla hareket edeceğiz. Köy köy, mahalle mahalle, sokak sokak teşkilatımızla hep beraber dolaşacağız. Özellikle de kentin eğitim, uyuşturucu ve işsizlik konularında çok ciddi sıkıntılarının olduğunu biliyoruz. Bundan dolayı ilçe teşkilatlarımızla birlikte hak ve hakkaniyet ölçüsünde halkımızla beraber bu mücadeleyi sürdüreceğimizi ifade ediyoruz." şeklinde konuştu.

Göçer, çalışmalarından dolayı Erat’a plaket takdim etti. Erat da HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı görevine getirilen Göçer’e yeni görevinde başarılar diledi. (İbrahim Koçyiğit-İLKHA)


 
71 kere okundu.
Diğer Haberler