KERVAN FM CANLI YAYIN
Şuan KERVAN FM'de

GÜNÜN İÇİNDEN(CANLI)

Dinliyorsunuz

BUGÜN YAYIN AKIŞI
SAAT   PROGRAM
05:30   HATM-İ ŞERİF
06:30   ESMA-ÜL HÜSNA
07:00   TARİHTE BUGÜN
07:30   HAYIRLI SABAHLAR(CANLI)
08:00   HAYIRLI SABAHLAR(CANLI)
09:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ
09:30   GAZİANTEP BASINI
10:00   İSTEK KERVANI(CANLI)
12:00   HADİS DERYASI
12:30   MÜZİK
13:00   GÜNÜN İÇİNDEN(CANLI)
13:30   GÜNÜN İÇİNDEN(CANLI)
14:00   GÜNÜN İÇİNDEN(CANLI)
14:30   AYDINLIĞA DOĞRU
15:00   MANŞET HABER-SESLİ MAKALE
15:30   MÜZİK
16:00   AKŞAM İSTEKLERİ(CANLI)
18:30   ANA HABER(CANLI)
19:00   ANA HABER(CANLI)
19:30   MÜZİK
20:00   TARİHTE BUGÜN
21:00   MÜZİK
22:00   KADIN SAHABİLER VE BİZ
22:30   MÜZİK
23:00   MANŞET HABER-SESLİ MAKALE
23:30   MÜZİK
00:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ(YARIM CÜZLÜ)
01:00   GECEYE UYGUN İLAHİ-EZGİ-ŞİİR
Multimedya
Kuran Dinle
İnternetin Zararları
Ayet-i Kerime

O halde, sakın Allah'ın peygamberlerine verdiği sözden cayacağını sanma! Çünkü Allah mutlak üstündür, kimsenin yaptığını yanına bırakmaz. (İbrahim - 47)

Hadis-i Şerif

"Bana Cebrail Aleyhisselam gelerek "Ümmetinden kim Allah'a herhangi bir şeyi ortak kılmadan (şirk koşmadan) ölürse Cennete girer." [Ebu Zerr]

ANKET
 RADYOMUZU NASIL DİNLEMEYE BAŞLADINIZ 
 ARKADAŞ TAVSİYESİ İLE
 İNTERNETTEN
 FREKANS KARIŞTIRIRKEN
 AFİŞ VE REKLAMLARDAN
 DİĞER
Diğer Anketler
Gaziantep Hava Durumu
GAZIANTEP
''Kitap okumayı teşvik ediyoruz''
Şahinbey ilçesinin en büyük parkı olan Yeşilvadi Parkı içerisine yapılan yeni Millet Kıraathanesi'nde incelemelerde bulunan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, kıraathanelerde kitap okumayı teşvik ettiklerini söyledi.İlçenin ilk Millet Kıraathanesini Şehreküstü bölgesine yaparak vatandaşların ve öğrencilerin hizmetine sunan Şahinbey Belediyesi, ikincisini ise Türkiye'nin en büyük parkı olan Yeşilvadi Parkına yaptı.

Yeşilvadi Parkı içerisindeki Millet Kıraathanesi'nde incelemelerde bulunan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, vatandaşlara okuma alışkanlığı kazandırmak için her yaş grubuna hitap eden Millet Kıraathanelerini oluşturduklarını belirtti.

Tahmazoğlu, ilkini Şehreküstü Konakları'nda açtıkları Millet Kıraathanesi'nin ikincisini Türkiye'nin en büyük parkı olan Yeşilvadi Parkı'na kurarak vatandaşın hizmetine sunduklarını dile getirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önderliğinde ve tavsiyeleriyle millet bahçeleri ve kıraathanelerin sayısının hızla arttığına işaret eden Tahmazoğlu, şunları söyledi:

"Millet Bahçesi içerisinde açtığımız Millet Kıraathanesi'ni vatandaşımızın kullanımına açtık. Yeşilvadi Parkına gelen vatandaşlarımızın Millet Bahçesi'ni gezerken, kitap okuma ve gençlerimizin ders çalışabilmek için mekan ihtiyacı olduğunu gördük. Bu nedenle de burayı açtık. Millet Kıraathanelerinin ve kütüphanelerin sayısını hızla arttıracağız. Amacımız insanları doğumdan ölüme kadar kitap okumaya teşvik etmek. Bunun içinde mekân lazım. Mekânlarımızda belirli saatlerde ikramlarımız olacak ve kitap okuyan ders çalışan öğrencilerimize güzel bir mekan sunmuş olacağız." (İbrahim Koçyiğit-İLKHA)


 
121 kere okundu.
Diğer Haberler