KERVAN FM CANLI YAYIN
Şuan KERVAN FM'de

GÜNÜN İÇİNDEN(CANLI)

Dinliyorsunuz

BUGÜN YAYIN AKIŞI
SAAT   PROGRAM
05:30   HATM-İ ŞERİF
06:30   ESMA-ÜL HÜSNA
07:00   TARİHTE BUGÜN
07:30   HAYIRLI SABAHLAR(CANLI)
08:00   HAYIRLI SABAHLAR(CANLI)
09:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ
09:30   GAZİANTEP BASINI
10:00   İSTEK KERVANI(CANLI)
12:00   HADİS DERYASI
12:30   MÜZİK
13:00   GÜNÜN İÇİNDEN(CANLI)
13:30   GÜNÜN İÇİNDEN(CANLI)
14:00   GÜNÜN İÇİNDEN(CANLI)
14:30   AYDINLIĞA DOĞRU
15:00   MANŞET HABER-SESLİ MAKALE
15:30   MÜZİK
16:00   AKŞAM İSTEKLERİ(CANLI)
18:30   ANA HABER(CANLI)
19:00   ANA HABER(CANLI)
19:30   MÜZİK
20:00   TARİHTE BUGÜN
21:00   MÜZİK
22:00   KADIN SAHABİLER VE BİZ
22:30   MÜZİK
23:00   MANŞET HABER-SESLİ MAKALE
23:30   MÜZİK
00:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ(YARIM CÜZLÜ)
01:00   GECEYE UYGUN İLAHİ-EZGİ-ŞİİR
Multimedya
Kuran Dinle
İnternetin Zararları
Ayet-i Kerime

Hatırla ki İbrahim şöyle demişti: "Rabbim! Bu şehri (Mekke'yi) emniyetli kıl, beni ve oğullarımı putlara tapmaktan uzak tut!" (İbrahim - 35)

Hadis-i Şerif

Hangi idareci yoksul ve düşkünlere kapısını kaparsa, Allah da ona fakirlik, ihtiyaç ve düşkünlüğüne karşı rahmet kapılarını kapar. [Tirmizi, Ahkam 6]

ANKET
 RADYOMUZU NASIL DİNLEMEYE BAŞLADINIZ 
 ARKADAŞ TAVSİYESİ İLE
 İNTERNETTEN
 FREKANS KARIŞTIRIRKEN
 AFİŞ VE REKLAMLARDAN
 DİĞER
Diğer Anketler
Gaziantep Hava Durumu
GAZIANTEP
​''Türkiye krizleri teğet geçerek büyümeye devam etti''
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, dünyanın ekonomik krizlerle boğuşurken Türkiye’nin bu krizleri teğet geçerek büyümeye devam ettiğini söyledi.Çeşitli temaslarda bulunmak üzere memleketi Gaziantep’e gelen Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığına tekrar aday gösterilen Fatma Şahin tarafından düzenlenen proje tanıtım toplantısına katıldı.

Kentteki bir otelde düzenlenen toplantıda konuşan Adalet Bakanı Gül, dünyanın ekonomik krizlerle boğuşurken, Türkiye’nin ekonomik krizleri teğet geçerek, yükselişe ve büyümeye devam ettiğini ifade etti.

"Biz farklılıklarımızı zenginlik olarak görüyoruz"

Gaziantep'in birlik, kardeşlik ve beraberliğin şehri olduğunu belirten Gül, "Gaziantep deyince herkesin aklına birlik, beraberlik ve kardeşlik gelir. Gaziantep hiçbir zaman ‘ben ne olacağım değil de şehrim ne olacak, memleketim, ülkem ne olacak?’ diyenlerin şehridir. 16 yılda Cumhurbaşkanımız liderliğinde çok büyük gelişme ve kalkınma hamleleri gösterdik. Dünya ekonomik krizlerle boğuşurken Türkiye bu krizleri teğet geçerek büyümeye devam etti. Bunun en büyük formülü istikrardır. Biz farklılıklarımızı zenginlik olarak görüyoruz. Dini, dili ne olursa olsun bizim için zenginliktir." dedi.

Bakan Gül, "AK Parti Cumhur İttifakı'yla birlikte ortaya bir siyaset modeli koydu. Burada tüm kardeşlerimize hangi siyasi partiye oy verirse versin, bir çağrıda bulunuyorum. Cumhur İttifakı cumhurun büyümesi, cumhurun gelişmesi için yola çıkmış bir oluşumdur. Burada bütün siyasi partilere ve tabanlarına bir çağrı var. Diyoruz ki; Cumhur İttifakı olarak Gaziantep’i ilçelerimizi daha da büyütmek ve geliştirmek istiyoruz. 31 Mart’ın sonrasında 1 Nisan'da parti ayrımı gözetilmeyecek. Hepimiz hep beraber bu şehri büyüteceğiz anlayışıyla bütün vatandaşlarımızdan destek istiyoruz." diye konuştu.

Bakan Gül, "Bu ülkeye de tek projesi tek vizyonu olmayanların tek hedefleri AK Parti düşsün AK Parti tökezlesin… AK Parti düşerse memlekete bir faydamı var, yok zararı mı var? Evet, bu hizmetler ortada. Siz daha iyisini mi yapacaksınız? Hayır, öyle bir iddia da yok. İşte Cumhur ittifakı Türkiye ve şehirlerimizi daha da büyütmek ve geliştirmek için milletimizden destek istiyor." diye konuştu. (İbrahim Koçyiğit-İLKHA) 
122 kere okundu.
Diğer Haberler