KERVAN FM CANLI YAYIN
Şuan KERVAN FM'de

GÜNÜN İÇİNDEN(CANLI)

Dinliyorsunuz

BUGÜN YAYIN AKIŞI
SAAT   PROGRAM
05:30   HATM-İ ŞERİF
06:30   ESMA-ÜL HÜSNA
07:00   TARİHTE BUGÜN
07:30   HAYIRLI SABAHLAR(CANLI)
08:00   HAYIRLI SABAHLAR(CANLI)
09:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ
09:30   GAZİANTEP BASINI
10:00   İSTEK KERVANI(CANLI)
12:00   HADİS DERYASI
12:30   MÜZİK
13:00   GÜNÜN İÇİNDEN(CANLI)
13:30   GÜNÜN İÇİNDEN(CANLI)
14:00   GÜNÜN İÇİNDEN(CANLI)
14:30   AYDINLIĞA DOĞRU
15:00   MANŞET HABER-SESLİ MAKALE
15:30   MÜZİK
16:00   AKŞAM İSTEKLERİ(CANLI)
18:30   ANA HABER(CANLI)
19:00   ANA HABER(CANLI)
19:30   MÜZİK
20:00   TARİHTE BUGÜN
21:00   MÜZİK
22:00   KADIN SAHABİLER VE BİZ
22:30   MÜZİK
23:00   MANŞET HABER-SESLİ MAKALE
23:30   MÜZİK
00:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ(YARIM CÜZLÜ)
01:00   GECEYE UYGUN İLAHİ-EZGİ-ŞİİR
Multimedya
Kuran Dinle
İnternetin Zararları
Ayet-i Kerime

Gaybın anahtarları Allah'ın yanındadır; onları O'ndan başkası bilmez. O, karada ve denizde ne varsa bilir; O'nun ilmi dışında bir yaprak bile düşmez. O yerin karanlıkları içindeki tek bir taneyi dahi bilir. Yaş ve kuru ne varsa hepsi apaçık bir kitaptadır. (En’âm - 59)

Hadis-i Şerif

Müminlerin iman yönünden en faziletlisi ahlakça en iyi olanıdır. [Tirmizi]

ANKET
 RADYOMUZU NASIL DİNLEMEYE BAŞLADINIZ 
 ARKADAŞ TAVSİYESİ İLE
 İNTERNETTEN
 FREKANS KARIŞTIRIRKEN
 AFİŞ VE REKLAMLARDAN
 DİĞER
Diğer Anketler
Gaziantep Hava Durumu
GAZIANTEP
Bu markette para değil dua geçiyor
Gaziantep'te sosyal yardım projesi kapsamında açılan sosyal markette, ihtiyaç sahibi aileler, kendilerine verilen kartlarla sosyal markette gönüllerince alış veriş yapabiliyor.Gaziantep merkez Şahinbey İlçe Belediyesi bünyesinde bulunan sosyal markette para değil, dua geçiyor. Şahinbey Belediyesi sosyal marketinden yardım alan ihtiyaç sahibi aileler, kendilerine verilen kartlarla sosyal markette gönüllerince alış veriş yapabiliyor.

Söz konusu sosyal markette 2018 yılında 77 bin 515 ihtiyaç sahibi aileye yardımda bulunuldu. Market, bünyesinde; et, süt ürünleri, kıyafet, ayakkabı, gıda ürünleri, temizlik maddeleri, kahvaltılık ürünlerinden kuru gıda ürünlerine kadar ailelerin ihtiyaç duyabileceği her şeyi barındırıyor.

İhtiyaç sahibi aileler normal marketlerde yapılan alışverişler gibi sosyal marketten de alış verişlerini yapabiliyorlar. İhtiyaçlarını alıp eve dönen muhtaç aileler burada hayır duasında bulunuyor.

"Bir eve ne lazımsa marketimizde bulunuyor"

Konuyla ilgili çalışmaları hakkında bilgi veren Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yaptığı açıklamada, belediye bünyesinde bulunan sosyal marketten ihtiyaç sahibi ailelerin tüm ihtiyaçlarının karşılayabildiklerini söyledi.

Tahmazoğlu, "Sosyal marketimizde toplamda 4 bin 343 aile faydalanıyor. Diğer marketlerde bulunan bütün ürünler sosyal marketimizde de bulunuyor. Ayrıca vatandaşlarımız beyaz eşyadan, gelinlik ve nişan kıyafetlerine kadar her türlü ihtiyaçlarını bu marketten karşılayabiliyor. Bir eve ne lazımsa marketimizde bulunuyor. Ayrıca marketimizde halı, çekyat, çamaşır makinesi, buzdolabı gibi ürünleri bir limite tabi tutmaksızın ihtiyaç sahibi ailelere veriyoruz. Çünkü bunlar bir evin temel ihtiyaçlarıdır. Bunun dışında vatandaşlarımız aylık ihtiyaç duyacağı ürünlerin tamamını da hanenin nüfusuna göre belirlediğimiz limit çerçevesinde herhangi bir para ödemeden alabiliyor." dedi. (İbrahim Koçyiğit-İLKHA)


 
114 kere okundu.
Diğer Haberler