KERVAN FM 93.7 | HAK YOLUN KERVANI
KERVAN FM CANLI YAYIN
Şuan KERVAN FM'de

YOLUMUZUN YILDIZLARI

Dinliyorsunuz

BUGÜN YAYIN AKIŞI
SAAT   PROGRAM
05:30   HATM-İ ŞERİF
06:30   ESMA-ÜL HÜSNA
07:00   TARİHTE BUGÜN
07:30   CEVŞEN-ÜL KEBİR
08:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ
09:00   HAYIRLI SABAHLAR(CANLI)
10:00   BİLGİ REHBERİ(CANLI)
12:00   ANALİTİK EĞİTİM
12:30   MÜZİK
13:00   13 HABER(CANLI)
13:30   MÜZİK
14:00   KÖYLÜ'NÜN SESİ
14:30   MÜZİK
15:00   PSİKOLOJİ VE İNSAN
15:30   PSİKOLOJİ VE İNSAN
16:00   AKŞAM İSTEKLERİ(CANLI)
18:30   ANA HABER(CANLI)
19:00   ANA HABER(CANLI)
19:30   MÜZİK
20:00   TARİHTE BUGÜN
21:00   MÜZİK
22:00   YOLUMUZUN YILDIZLARI
22:30   MÜZİK
23:00   DERGİLERDEN SEÇMELER
23:30   MÜZİK
00:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ(YARIM CÜZLÜ)
01:00   GECEYE UYGUN İLAHİ-EZGİ-ŞİİR
Multimedya
Kuran Dinle
İnternetin Zararları
Ayet-i Kerime

"Herkesin yaptıklarına göre dereceleri vardır. Allah (c.c) onlara yaptıklarının karşılığını tam olarak verir..." (Ahkâf - 19)

Hadis-i Şerif

"Mal sadaka ile eksilmez." [Ebu Hureyre]

ANKET
 RADYOMUZU NASIL DİNLEMEYE BAŞLADINIZ 
 ARKADAŞ TAVSİYESİ İLE
 İNTERNETTEN
 FREKANS KARIŞTIRIRKEN
 AFİŞ VE REKLAMLARDAN
 DİĞER
Diğer Anketler
Gaziantep Hava Durumu
GAZIANTEP
'HÜDA PAR yetkililerine verilen ceza bir FETÖ kumpasıydı'
HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Mehmet Nakşi Erat, HÜDA PAR yetkililerine verilen cezanın apaçık bir FETÖ kumpası olduğu halde Yargıtay tarafından onanmasının adalete olan güveni zedelediğini söyledi.HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Mehmet Nakşi Erat ve yönetim kurulu üyeleri, Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti'ni (GGC) ziyaret etti. Geçtiğimiz aylarda güven tazeleyerek göreve yeniden seçilen Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti (GGC) Başkanı İbrahim Ay'a "hayırlı olsun" ziyaretinde bulundu.

GGC Başkanı İbrahim Ay ve yönetimi tarafından karşılanan HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Mehmet Nakşi Erat ve beraberindeki heyet, göreve yeniden seçilen Ay'a "hayırlı olsun" dileklerini iletti.

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette, basının içinde bulunduğu ekonomik sorunlar, yaklaşan yerel seçimler, Türkiye gündemi konuşuldu.

Gaziantep Gazeteciler Cemiyetinin (GGC) 26'ncı Olağan Genel Kurulu'nun Gaziantep'e ve Türkiye'ye hayırlara vesile olmasını temenni eden Erat, gazeteciliğin ciddi ve önemli bir meslek olduğunu ifade etti.

Ziyarette sorulan bir soru üzerine, FETÖ yargısının kumpaslar sonucunda mahkûm ettiği HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Bahattin Temel, Sait Şahin ve Gazeteci Fikret Gültekin'in cezalarının da Yargıtay tarafından onanmasına değinen Erat, parti yetkililerine verilen cezanın apaçık bir FETÖ kumpası olduğu halde Yargıtay tarafından onanmasının adalete olan güveni zedelediğini söyledi.

Erat, Ergenekon ve Balyoz gibi davalardan hüküm giymiş kişilere yeniden yargılamanın önünün açıldığını, ancak söz konusu 28 Şubat ve FETÖ yargısı mağdurları olunca böyle bir adımın atılmadığını da belirterek hukuktaki çifte standarda dikkat çekti.

Yaklaşan yerel seçimler öncesi ile ilgili de açıklamalarda bulunan Erat, seçim çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren GGC Başkanı İbrahim Ay da şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada tüm partilere aynı mesafede olacaklarını ifade etti.

Ay, "Bugün cemiyetimizde HÜDA PAR İl Başkanı ve değerli yönetim kurulunu ağırlıyoruz. Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti olarak tüm siyasi partilerimize her zaman için eşit olduk, bundan sonra da eşit olmaya devam edeceğiz. Yaklaşan yerel seçimler öncesi de değerli başkanımızla ve yönetimiyle bilgi alışverişinde bulunduk. Biz kendilerine başarılar diliyoruz.  Gaziantep'in faydasına olabilecek her türlü projede kendilerinin destekçisiyiz." şeklinde konuştu. (İbrahim Koçyiğit-İLKHA) 


 
35 kere okundu.
Diğer Haberler