KERVAN FM 93.7 | HAK YOLUN KERVANI
KERVAN FM CANLI YAYIN
Şuan KERVAN FM'de

ANALİTİK EĞİTİM

Dinliyorsunuz

BUGÜN YAYIN AKIŞI
SAAT   PROGRAM
05:30   HATM-İ ŞERİF
06:30   ESMA-ÜL HÜSNA
07:00   TARİHTE BUGÜN
07:30   HAYIRLI SABAHLAR(CANLI)
08:00   HAYIRLI SABAHLAR(CANLI)
09:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ
09:30   GAZİANTEP BASINI
10:00   İSTEK KERVANI(CANLI)
12:00   KADIN SAHABİLER VE BİZ
12:30   MÜZİK
13:00   CUMA SOHBETİ
13:30   MÜZİK
14:00   ÖZEL GÜNDEM
14:30   AYDINLIĞA DOĞRU
15:00   MANŞET HABER-SESLİ MAKALE
15:30   MÜZİK
16:00   AKŞAM İSTEKLERİ(CANLI)
18:30   ANA HABER(CANLI)
19:00   ANA HABER(CANLI)
19:30   MÜZİK
20:00   TARİHTE BUGÜN
21:00   ÖZEL GÜNDEM
22:00   ANALİTİK EĞİTİM
22:30   MÜZİK
23:00   MANŞET HABER-SESLİ MAKALE
23:30   MÜZİK
00:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ(YARIM CÜZLÜ)
01:00   GECEYE UYGUN İLAHİ-EZGİ-ŞİİR
Multimedya
Kuran Dinle
İnternetin Zararları
Ayet-i Kerime

Rablerinin huzurunda toplanacaklarından korkanları onunla (Kur'an ile) uyar. Onlar için Rablerinden başka ne bir dost, ne de bir aracı vardır; belki sakınırlar. (En’âm - 51)

Hadis-i Şerif

Herşeyin bir zirvesi vardır. Kur'an-ı Kerim'in zirvesi de Bakara Suresidir.
Çünkü bu surede öyle bir ayet vardır ki o, Kur'an ayetlerinin efendisidir. Bu Ayet-el Kürsî'dir. [Tirmizi, Fezail-Kur'an 2]

ANKET
 RADYOMUZU NASIL DİNLEMEYE BAŞLADINIZ 
 ARKADAŞ TAVSİYESİ İLE
 İNTERNETTEN
 FREKANS KARIŞTIRIRKEN
 AFİŞ VE REKLAMLARDAN
 DİĞER
Diğer Anketler
Gaziantep Hava Durumu
GAZIANTEP
'HÜDA PAR'a teveccüh artıyor'
Gaziantep'in Nizip ilçesinde esnaf ziyaretleri eden HÜDA PAR Gaziantep Milletvekili adayı Mehmet Faik Doğan, her geçen gün partilerine olan teveccühün arttığını söyledi.HÜDA PAR Gaziantep Milletvekili Adayı Mehmet Faik Doğan, Nizip ilçesinde bulunan Fıstık Hali ve Oto Sanayi esnafını ziyaret ederek, 24 Haziran seçimleri için destek istedi.

Ziyarette yoğun ilgiyle karşılanan Milletvekili Adayı Doğan, esnaflarla tek tek ilgilenip sohbet etti. Esnaf, Doğan'a yaşadıkları ekonomik sıkıntıları ve sorunlarını anlattı.

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Doğan, partilerine gösterilen teveccühten dolayı memnun kaldıklarını ve meclise girdiklerinde halkın bu teveccühünün karşılıksız bırakmayacaklarını, güzel bir şekilde hizmet edeceklerini söyledi.

Doğan, halkın HÜDA PAR'ın mecliste temsil edilmesinin Türkiye açısından büyük bir kazanım olacağını ve bundan dolayı partilerini mecliste görmek istediklerini dile getirdiğini belirterek, şunları söyledi:

"Esnaflarımız bize büyük bir ilgi gösteriyor. Malumunuz seçimlere artık sayılı günler kaldı ve biz de çalışmalarımıza büyük bir hız verdik. Esnaf, HÜDA PAR'ın gelecek vaat ettiğini, siyaset stratejisinin ise doğruya doğru yanlışa yanlış deme gayretinin takdir ile karşılandıklarını söyledi. Genel olarak esnafların yüzde 80-90'ı güler yüzle ve muhabbet ile HÜDA PAR'ı karşılıyorlar."

Ziyaretlerde esnafların büyük bir muhabbetle kendilerini karşıladığını dile getiren Doğan, "Esnafımız HÜDA PAR'ın stratejisini, çalışmalarını ve İslam'ı ölçü almış olmasını özellikle muhabbetle karşılıyor. HÜDA PAR'ın barışçıl söylemlerini, seçime girme yeterliliğinden sonra tüm partileri ziyaret etmek istemesini ve partilerin birbirlerinin düşmanı değil rakipleri olduğunu, bu anlamda siyasi söylemlerde bulunması ve toplumumuzu germemesi gerektiğini dile getirmesini takdirle karşılıyorlar. HÜDA PAR'ın söylemleri itibariyle halkın bir arada olması, beraber çalışması gerektiğini insana insan olduğu için değer vermesi gerektiği hususunda düşüncelerini takdirle karşıladılar." ifadelerini kullandı.

Ziyaretlerde esnafın sorun ve sıkıntılarını da dinlediklerini belirten Doğan, "Aynı zamanda esnafımızın da şu an doların yüksekliği, işlerin azlığı ve satılan malın yerine yenisinin alınamadığına dair şikâyetleri var. Bu tür sıkıntılar devam ettiği için de piyasanın güven vermediğini dile getirdiler. Yarın ne yapabileceklerine dair kuşkularının, korkuların olduğunu ve bundan dolayı ticaret yapamadıklarını dile getirdiler." diye konuştu. (İbrahim Koçyiğit-İLKHA) 
87 kere okundu.
Diğer Haberler