KERVAN FM 93.7 | HAK YOLUN KERVANI
KERVAN FM CANLI YAYIN
Şuan KERVAN FM'de

GAZİANTEP BASINI

Dinliyorsunuz

BUGÜN YAYIN AKIŞI
SAAT   PROGRAM
05:30   HATM-İ ŞERİF
06:30   ESMA-ÜL HÜSNA
07:00   TARİHTE BUGÜN
07:30   HAYIRLI SABAHLAR(CANLI)
08:00   HAYIRLI SABAHLAR(CANLI)
09:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ
09:30   GAZİANTEP BASINI
10:00   İSTEK KERVANI(CANLI)
12:00   KUR'AN İKLİMİ
12:30   MÜZİK
13:00   GÜNÜN İÇİNDEN(CANLI)
13:30   GÜNÜN İÇİNDEN(CANLI)
14:00   GÜNÜN İÇİNDEN(CANLI)
14:30   AYDINLIĞA DOĞRU
15:00   MANŞET HABER-SESLİ MAKALE
15:30   MÜZİK
16:00   AKŞAM İSTEKLERİ(CANLI)
18:30   ANA HABER(CANLI)
19:00   ANA HABER(CANLI)
20:00   TARİHTE BUGÜN
19:30   MÜZİK
21:00   MÜZİK
22:00   KÖYLÜNÜN SESİ
22:30   MÜZİK
23:00   MANŞET HABER-SESLİ MAKALE
23:30   MÜZİK
00:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ(YARIM CÜZLÜ)
01:00   GECEYE UYGUN İLAHİ-EZGİ-ŞİİR
Multimedya
Kuran Dinle
İnternetin Zararları
Ayet-i Kerime

"Sabrederek ve namaz kılarak (Allah'tan) yardım dileyin. Şüphesiz namaz, Allah'a derinden saygı duyanlardan başkasına ağır gelir." (Bakara - 45)

Hadis-i Şerif

"Ey Ömer, nefsim elinde olan Allah'a yemin olsun ki; sen beni nefsinden de daha fazla sevmedikçe gerçek iman etmiş olamazsýn." [Buhari]

ANKET
 RADYOMUZU NASIL DİNLEMEYE BAŞLADINIZ 
 ARKADAŞ TAVSİYESİ İLE
 İNTERNETTEN
 FREKANS KARIŞTIRIRKEN
 AFİŞ VE REKLAMLARDAN
 DİĞER
Diğer Anketler
Gaziantep Hava Durumu
GAZIANTEP
HÜDA PAR Genel Başkanı Yavuz Gaziantep'e geliyor
HÜDA PAR Genel Başkanı Mehmet Yavuz, partisinin düzenleyeceği mitinge katılmak üzere Gaziantep'e geliyor.HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Mehmet Nakşi Erat, 24 Haziran Genel Seçim çalışmaları kapsamında 22 Haziran Cuma günü saat 17.00'de 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda HÜDA PAR Genel Başkanı Mehmet Yavuz'un da katılımıyla bir miting düzenleyeceklerini açıkladı.

Seçim çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini ifade eden Erat, partilerinin Genel Başkanı Mehmet Yavuz ve Gaziantep milletvekili adaylarının da katılımıyla miting düzenleyeceklerini ve bu mitinge tüm Gaziantep halkının davet ettiklerini belirtti.

Miting hazırlıklarına ve çalışmalarına başladıklarını belirten Erat, "Bu miting ile ilgili biz 100 bin tane el ilanı bastırdık. Arkadaşlarımız bunu tüm esnafa dağıtıyorlar. Mitingimizle ilgili sivil toplum kuruluşları, sendikalar, esnaflarımızı ve halkımızı ciddi anlamda ziyaret edip davet ediyoruz ve mitingimize davet ediyoruz. Mitingimiz inşallah Demokrasi Meydanı'nda yapılacaktır. Mitingimize tüm Gaziantep halkını kadın, erkek, yaşlı, genç ve herkesi inşallah bekliyoruz. Mitingimize Sayın Genel Başkanımız Mehmet Yavuz katılacaktır."dedi.

HÜDA PAR'ın adaleti ve insanı merkeze koyan siyasi bir parti olduğunu belirten Erat, "Dolayısıyla ben herkesin mutlaka tüm Gaziantep halkının Demokrasi Meydanı'na gelip bu cuma günü saat 17.00'de Genel Başkanımızı dinlemelerini istirham ediyorum. Mutlaka gelin bizi bizden öğrenin ve bizi bizden dinleyin. İnşallah çok hayırlı bir miting olacaktır. Halkımızın mutlaka bu mitinge gelip, Sayın Genel Başkanımızı dinlemelerini ısrarla istirham ediyorum." ifadelerini kullandı.

Halkın, beklentilerinin üzerinde bir teveccüh gösterdiğini belirten Erat, Gaziantep halkının HÜDA PAR Genel Başkanı Mehmet Yavuz'u en iyi bir şekilde karşılayacağına inandıklarını ifade etti.

Erat, "Şu anda Gaziantep'te köy, ev ve esnaf ziyaretlerinde halkın, partimize inanılmaz bir teveccühü var. Bu teveccüh bizleri sevindiriyor. İnşallah bu teveccüh artarak ve büyüyerek devam eder. Allah'ın izniyle de bu teveccüh sandıklara da yansıyacaktır. HÜDA PAR'ı merak eden çok insan var. Bizi dinledikleri zaman amacımızı, hedeflerimizi öğrendikleri zaman ve özellikle parti programımızı okuduklarında ciddi anlamda etkileniyorlar. Çünkü HÜDA PAR'ın parti programı sadece siyasi bir parti programı değildir. HÜDA PAR'ın parti programı bir medeniyet projesidir. Bu münasebetle; tüm halkımızı bu mitinge davet ediyorum." diye konuştu. (İbrahim Koçyiğit  -İLKHA) 
127 kere okundu.
Diğer Haberler