KERVAN FM 93.7 | HAK YOLUN KERVANI
KERVAN FM CANLI YAYIN
Şuan KERVAN FM'de

AYDINLIĞA DOĞRU

Dinliyorsunuz

BUGÜN YAYIN AKIŞI
SAAT   PROGRAM
05:30   HATM-İ ŞERİF
06:30   ESMA-ÜL HÜSNA
07:00   TARİHTE BUGÜN
07:30   HAYIRLI SABAHLAR(CANLI)
08:00   HAYIRLI SABAHLAR(CANLI)
09:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ
09:30   GAZİANTEP BASINI
10:00   İSTEK KERVANI(CANLI)
12:00   KADIN SAHABİLER VE BİZ
12:30   MÜZİK
13:00   CUMA SOHBETİ
13:30   MÜZİK
14:00   ÖZEL GÜNDEM
14:30   AYDINLIĞA DOĞRU
15:00   MANŞET HABER-SESLİ MAKALE
15:30   MÜZİK
16:00   AKŞAM İSTEKLERİ(CANLI)
18:30   ANA HABER(CANLI)
19:00   ANA HABER(CANLI)
19:30   MÜZİK
20:00   TARİHTE BUGÜN
21:00   ÖZEL GÜNDEM
22:00   ANALİTİK EĞİTİM
22:30   MÜZİK
23:00   MANŞET HABER-SESLİ MAKALE
23:30   MÜZİK
00:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ(YARIM CÜZLÜ)
01:00   GECEYE UYGUN İLAHİ-EZGİ-ŞİİR
Multimedya
Kuran Dinle
İnternetin Zararları
Ayet-i Kerime

"Muhakkak, her zorlukla beraber bir kolaylık vardır." (İnşirâh - 6)

Hadis-i Şerif

Kim, sözleşme yaptığı kimseye zulmeder, hakkını kısar veya gücünün üzerinde bir şey emreder yahut rızası dışında bir şeyini alırsa kıyâmet günü onun aleyhine bizzat ben delil (ve davacı) olacağım. [Ebu Davud, Harac 33]

ANKET
 RADYOMUZU NASIL DİNLEMEYE BAŞLADINIZ 
 ARKADAŞ TAVSİYESİ İLE
 İNTERNETTEN
 FREKANS KARIŞTIRIRKEN
 AFİŞ VE REKLAMLARDAN
 DİĞER
Diğer Anketler
Gaziantep Hava Durumu
GAZIANTEP
'Milletimiz HÜDA PAR'a güveniyor'
HÜDA PAR Gaziantep Milletvekili adayı Nihat Yetkin, beraberindeki heyetle birlikte esnaf ziyaretinde bulundu. Yetkin, 'Biz 365 gün sahadaydık, milletimizle beraberdik. Milletimiz bizi tanıyor ve en önemlisi de bize güveniyor.'dedi.HÜDA PAR Gaziantep Milletvekili adayı Nihat Yetkin, seçim çalışmaları kapsamında merkez Şehitkâmil ilçesi Karşıyaka Yunus Emre Mahallesi esnafını ziyaret etti.

Beraberindeki heyetle esnafı ve halkı ziyaret eden Yetkin, oldukça samimi ve sıcak bir şekilde karşılandı. Halkın büyük teveccühüyle karşılaşan Yetkin, esnafın sorun ve sıkıntılarını dinledi.

Yetkin'e milletvekili adayı İbrahim Yolcu ve bazı partililer eşlik etti. Parlamento seçimleri için esnaftan destek talebinde bulunan Yetkin, HÜDA PAR olarak 365 gün halk ile birlikte olduklarını hatırlattı.

Ziyaret sonrası gazetecilere açıklamalarda bulunan Yetkin, "HÜDA PAR olarak; biz zaten 365 gün sahadaydık. 365 gün boyunca milletimizle beraberdik, birlikteydik. Milletimiz bizi tanıyor ve en önemlisi de bize güveniyor. Hür davanın, hür kadrolarının kesinlikle emanete ihanet etmeyeceğini ve onların vereceği emanetleri en layıkıyla taşıyacağını ve layık olduğu yere götüreceğini biliyorlar. Bu noktada biz de halkımıza güveniyoruz." dedi.

Yetkin, 24 Haziran günü halkın teveccühünün farklı olacağına inandıklarını belirterek, partilerine olan ilginin ise her geçen gün arttığını ifade etti.

Ziyarette esnafın sıkıntılarını ve taleplerini dinlediklerini belirten Yetkin, şunları söyledi:

"Esnafımız genel olarak hayat pahalılığından ve işlerinin olmadığından şikâyet ediyor. Döviz kurlarının yüksek olmasından, faizin bu kadar yüksek oluşundan dolayı esnaf olarak iş yapamaz hale geldiklerini dile getirdiler ve esnaf olarak siftahsız geçen günlerinin olduğunu söylediler. Biz esnafımızın bu sıkıntılarını yakından takip ediyoruz. Esnafın şu anda siftah yapmadan işyerlerini kapattığı günler var. Esnafımız bu noktada gerçekten çok şikâyetçi. Esnafımız yaşadığı bu sıkıntılarla ilgili 24 Haziran'da kararını verecektir."

HÜDA PAR heyetine, yaşadıkları sıkıntıları anlatan esnaf, kur fiyatlarının çok yüksek olduğunu, bundan dolayı iş yapamadıklarını, işlerinde çok ciddi bir durgunluğun olduğunu ve yaşadıkları mağduriyetlerin son bulmasını istedi.

Esnaf, ziyaretlerinden dolayı HÜDA PAR heyetine teşekkür etti. (İbrahim Koçyiğit - İLKHA)


 
77 kere okundu.
Diğer Haberler