KERVAN FM 93.7 | HAK YOLUN KERVANI
KERVAN FM CANLI YAYIN
Şuan KERVAN FM'de

GECEYE UYGUN İLAHİ-EZGİ-ŞİİR

Dinliyorsunuz

BUGÜN YAYIN AKIŞI
SAAT   PROGRAM
05:30   HATM-İ ŞERİF
06:30   ESMA-ÜL HÜSNA
07:00   TARİHTE BUGÜN
07:30   CEVŞEN-ÜL KEBİR
08:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ
09:00   HAYIRLI SABAHLAR(CANLI)
10:00   BİLGİ REHBERİ(CANLI)
12:00   ANALİTİK EĞİTİM
12:30   MÜZİK
13:00   13 HABER(CANLI)
13:30   MÜZİK
14:00   KÖYLÜ'NÜN SESİ
14:30   MÜZİK
15:00   PSİKOLOJİ VE İNSAN
15:30   PSİKOLOJİ VE İNSAN
16:00   AKŞAM İSTEKLERİ(CANLI)
18:30   ANA HABER(CANLI)
19:00   ANA HABER(CANLI)
19:30   MÜZİK
20:00   TARİHTE BUGÜN
21:00   MÜZİK
22:00   YOLUMUZUN YILDIZLARI
22:30   MÜZİK
23:00   DERGİLERDEN SEÇMELER
23:30   MÜZİK
00:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ(YARIM CÜZLÜ)
01:00   GECEYE UYGUN İLAHİ-EZGİ-ŞİİR
Multimedya
Kuran Dinle
İnternetin Zararları
Ayet-i Kerime

"Muhakkak, her zorlukla beraber bir kolaylık vardır." (İnşirâh - 6)

Hadis-i Şerif

Ümmetimin kıyâmet gününde dünyada aldıkları abdest eserlerinden yüzleri, elleri ve ayakları nûrlu yani parlak insanlar olarak çağırılırlar. O halde içinizden bu parlaklığı daha ziyâde uzatmaya kimin gücü yeterse yapsın. [Buhari]

ANKET
 RADYOMUZU NASIL DİNLEMEYE BAŞLADINIZ 
 ARKADAŞ TAVSİYESİ İLE
 İNTERNETTEN
 FREKANS KARIŞTIRIRKEN
 AFİŞ VE REKLAMLARDAN
 DİĞER
Diğer Anketler
Gaziantep Hava Durumu
GAZIANTEP
Hedefimiz ihracatta Kocaeli'ye yaklaşmak
KOTO heyetini ağırlayan Gaziantep Valisi Yerlikaya, “İki şehir birbirine çok benziyor. Hedefimiz, ihracatta Kocaeli'ye yaklaşmak” dedi.EKONOMİ SERVİSİ

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) heyeti, 2018 yılı Müşterek Meslek Komite Toplantısı'nı gerçekleştirmek üzere Gaziantep'e gitti. Eğitimler ve resmi ziyaretlerden oluşan program kapsamında heyetin ilk resmi ziyareti Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya'ya oldu. Vali Yerlikaya ile makamında bir araya gelen Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Kocaeli'nin selamını iletti.

VALİ YERLİKAYA: KOCAELİ MARMARA'NIN KALESİ

KOTO heyetini çok sıcak bir şekilde karşılayan Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, kendilerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti. Kocaeli'ye hiç de yabancı olmadığını, hem bürokrasi hem siyasi kesimden Kocaelili yakın arkadaşları bulunduğunu söyleyen Yerlikaya, “Kendileriyle yakın diyalogumuz, arkadaşlığımız devam etmektedir. Dolayısıyla Kocaeli'yi çok iyi tanıyorum. Kocaeli, Marmara için önemli bir aksta ve Marmara'nın kalesi gibi. Aslında Kocaeli ve Gaziantep birbirine çok benzeyen iki şehir. Her iki kent de sanayi- ticarete dayalı nüfus alıyor ve ihracatta Türkiye'nin dinamo şehirlerinden. Gaziantep 2017 yılında 6,7 milyar dolar ihracatla 6. sırada. Hedefimiz, 2017'de 12.5 milyar dolar ihracatla ilk 3'te yer alan Kocaeli'ye yaklaşmak” dedi.

TİCARİ İŞBİRLİĞİNE AÇIK BİR KENTİZ

KOTO Başkanı Necmi Bulut da, şehirlerarası ekonomik işbirliklerinin ve motivasyonun artması adına Gaziantep'i seçtiklerini ifade ederek, Gaziantep Ticaret Odası ile imzalanacak kardeşlik protokolüyle bu adımın somutlaşacağını vurguladı. Başkan Bulut, şöyle devam etti: “Şehirlerin tecrübelerini, iyi uygulama örneklerini, enerjilerini ve motivasyonlarını paylaşmaları, bunları geliştirmeleri gerektiğine inanıyoruz. Gaziantep ve Kocaeli'nin ekonomik alanda güzelliklerini paylaşmak amacıyla şehrinize gelmiş bulunuyoruz. Kocaeli başta inşaat ve makine olmak üzere birçok sektörde yatırım ve ticari işbirliğine açık bir kent. Bu anlamda Gaziantep'le tecrübelerimizi paylaşmaya hazırız…”

‘KOCAELİLİ İŞADAMLARINA İLETİŞİM EĞİTİMİ

Müşterek Meslek Komite Toplantısı'na katılmak üzere Gaziantep'e giden Kocaelili işadamları ilk gün çok etkili bir eğitim çalışmasına da katıldı. TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Akademisyenleri'nden, Devlet Tiyatrosu Sanatçısı Adnan Erbaş, işadamlarına ‘Profesyonel Yaşamda İletişim' konusunda ders verdi. “İletişim kurmayı bilmiyorsak yaptığımız işteki uzmanlığımızın hiçbir önemi yok” diyen Erbaş, iletişim için konuşmanın, dinlemenin ve beden dilini kullanmanın önemine işaret etti. Kendisini ilgiyle dinleyen işadamlarını sahneye alarak canlandırmalar eşliğinde eğitimi veren Adnan Erbaş, müşteri memnuniyeti ve çalışanların verimliliğini nasıl artırabileceklerine yönelik tavsiyelerde de bulundu.


 
243 kere okundu.
Diğer Haberler