KERVAN FM 93.7 | HAK YOLUN KERVANI
KERVAN FM CANLI YAYIN
Şuan KERVAN FM'de

MÜZİK

Dinliyorsunuz

BUGÜN YAYIN AKIŞI
SAAT   PROGRAM
05:30   HATM-İ ŞERİF
06:30   ESMA-ÜL HÜSNA
07:00   TARİHTE BUGÜN
07:30   CEVŞEN-ÜL KEBİR
08:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ
09:00   HAYIRLI SABAHLAR(CANLI)
10:00   GÜL BAHÇESİ(CANLI)
12:00   KADIN VE TOPLUM
12:30   MÜZİK
13:00   13 HABER(CANLI)
13:30   MÜZİK
14:00   ŞEHRİMİZİ TANIYALIM
14:30   MÜZİK
15:00   ADABI MUAŞERAT
15:30   MÜZİK
16:00   AKŞAM İSTEKLERİ(CANLI)
18:30   ANA HABER(CANLI)
19:00   ANA HABER(CANLI)
19:30   MÜZİK
20:00   TARİHTE BUGÜN
21:00   MÜZİK
22:00   NUR BAHÇESİ
22:30   MÜZİK
23:00   DERGİLERDEN SEÇMELER
23:30   MÜZİK
00:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ(YARIM CÜZLÜ)
01:00   GECEYE UYGUN İLAHİ-EZGİ-ŞİİR
Multimedya
Kuran Dinle
İnternetin Zararları
Ayet-i Kerime

O halde, sakın Allah'ın peygamberlerine verdiği sözden cayacağını sanma! Çünkü Allah mutlak üstündür, kimsenin yaptığını yanına bırakmaz. (İbrahim - 47)

Hadis-i Şerif

Şuna dikkat edin!
İdarecilerinizde hoşlanmadığınız bir husus gördüğünüz vakit, o meseleyi tasvip etmediğinizi gösterin. Ama hiçbir surette de itaatten vazgeçmeyin. [Tirmizi, Fiten 63]

ANKET
 RADYOMUZU NASIL DİNLEMEYE BAŞLADINIZ 
 ARKADAŞ TAVSİYESİ İLE
 İNTERNETTEN
 FREKANS KARIŞTIRIRKEN
 AFİŞ VE REKLAMLARDAN
 DİĞER
Diğer Anketler
Gaziantep Hava Durumu
GAZIANTEP
Zabıta aracı düğün arabası oldu
Gaziantep'te Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığında görevli zabıta memuru çift nikahlarını görevli oldukları dairede kıyarak dünya evine girdi.Gaziantep'te Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığında görevli olan zabıta memuru Hilal Ayas ile Orhan Aknacar çifti, nikaha gelin arabası olarak süslenen zabıta aracıyla geldi. Gelinlik ve damatlık elbise yerine resmi kıyafetlerini giyen çift, nikahlarını ise görevli oldukları dairede kıyarak hayatlarını birleştirdi.

Zabıta memuru Hilal Ayas ile Orhan Aknacar çifti için görevli oldukları Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığında nikah töreni düzenlendi. Resmi kıyafetler ve zabıta aracıyla başkanlığa gelen çifti, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin kapıda karşıladı. Çalışma arkadaşlarının alkışlarıyla nikahın kıyılacağı alana gelen çift, bir ömür boyu birlikte olmaya 'evet' dedi.

Şahin'in kıydığı nikahın şahitliğini, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fikret Tural, Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Mehmet Salih Yıldırım, Büyükşehir Belediyesi Zabıta Şube Müdürü Ökkeş Zehiroğlu ve İl Ticaret Müdürü Bilal Yazıcı yaptı.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin büyük bir aile olduğunu ifade eden Şahin, her geçen gün kurulan yeni ailelerle güçlendiklerini bildirdi.

Evliliğin uzun bir yolculuk olduğunu belirten Şahin, aile kurumunun çok önemli olduğunu ve ailedeki huzur ile mutluluğun direk olarak ülkenin huzur ve mutluluğunu etkilediğini söyledi.

Güçlü aile konusundaki duruşun çok kıymetli olduğunun altını çizen Şahin, 'Çalışma arkadaşlarımızın içerisinde yeni evliliklerin ve yeni ailelerin kurulmasından dolayı mutluluk duyuyorum. Ben de 28 yıl önce çalıştığım kurumda eşimle tanışarak evlendim, iki çocuk annesiyim. Beraber çalışma ortamında yeni ailelere vesile olmanın ne demek olduğunu kendi ailemden biliyorum. Allah sizleri mutlu etsin, sizlere huzur ve barış versin.' dedi.

Evliliğin sevgi, sabır, sadakat ve büyük bir sorumluluk gerektiren uzun bir yolculuk olduğunu belirten Şahin, 'Zabıta bizim en güzide kurumumuz. Şehrin huzuru, güvenliği, barışı ve geleceğe taşınmasında denetim çok mühim. Bizim vatandaşlarımıza en yakın yüzümüz, vatandaşlarla kurduğumuz bağın en yakın temsilcisi zabıtalarımızdır. Birlikte çalıştığı kurumda Hilal Ayas ile Orhan Aknacar kardeşimiz aile kurmaya karar vermişler. Allah mübarek etsin. Evlilik sevgi, sabır, sadakat ve büyük bir sorumluluk gerektiren uzun bir yolculuktur. Yolunuz açık olsun.' ifadelerini kullandı.

Şahin, yaptığı konuşmanın ardından çiftin nikahını kıyıp evlilik cüzdanını gelinle damada birlikte verdi.

Yaklaşık 2 yıldır zabıta memuru olarak çalışan Hilal Ayas ile Orhan Aknacar ise hayatlarının en mutlu gününde kendilerini yalnız bırakmayan Şahin'e, kurum amirlerine ve meslektaşlarına teşekkür etti. (İbrahim Koçyiğit-İLKHA) 


 
221 kere okundu.
Diğer Haberler