KERVAN FM 93.7 | HAK YOLUN KERVANI
KERVAN FM CANLI YAYIN
Şuan KERVAN FM'de

AKŞAM İSTEKLERİ(CANLI)

Dinliyorsunuz

BUGÜN YAYIN AKIŞI
SAAT   PROGRAM
05:30   HATM-İ ŞERİF
06:30   ESMA-ÜL HÜSNA
07:00   TARİHTE BUGÜN
07:30   CEVŞEN-ÜL KEBİR
08:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ
09:00   HAYIRLI SABAHLAR(CANLI)
10:00   BİLGİ REHBERİ(CANLI)
12:00   ANALİTİK EĞİTİM
12:30   MÜZİK
13:00   13 HABER(CANLI)
13:30   MÜZİK
14:00   KÖYLÜ'NÜN SESİ
14:30   MÜZİK
15:00   PSİKOLOJİ VE İNSAN
15:30   PSİKOLOJİ VE İNSAN
16:00   AKŞAM İSTEKLERİ(CANLI)
18:30   ANA HABER(CANLI)
19:00   ANA HABER(CANLI)
19:30   MÜZİK
20:00   TARİHTE BUGÜN
21:00   MÜZİK
22:00   YOLUMUZUN YILDIZLARI
22:30   MÜZİK
23:00   DERGİLERDEN SEÇMELER
23:30   MÜZİK
00:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ(YARIM CÜZLÜ)
01:00   GECEYE UYGUN İLAHİ-EZGİ-ŞİİR
Multimedya
Kuran Dinle
İnternetin Zararları
Ayet-i Kerime

“O Ramazan ayı ki insanlığa bir rehber olan, onları doğru yola götüren ve hakkı batıldan ayıran en açık ve parlak delilleri ihtiva eden Kur’ân o ayda indirildi.” ( (Bakara Suresi, - 2)

Hadis-i Şerif

Ümmetimin kıyâmet gününde dünyada aldıkları abdest eserlerinden yüzleri, elleri ve ayakları nûrlu yani parlak insanlar olarak çağırılırlar. O halde içinizden bu parlaklığı daha ziyâde uzatmaya kimin gücü yeterse yapsın. [Buhari]

ANKET
 RADYOMUZU NASIL DİNLEMEYE BAŞLADINIZ 
 ARKADAŞ TAVSİYESİ İLE
 İNTERNETTEN
 FREKANS KARIŞTIRIRKEN
 AFİŞ VE REKLAMLARDAN
 DİĞER
Diğer Anketler
Gaziantep Hava Durumu
GAZIANTEP
HÜDA PAR Gençlik Kolları'ndan basın kuruluşlarına ziyaret
HÜDA PAR Gaziantep Gençlik Kolları'nda bir heyet '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü' münasebetiyle kentteki basın kuruluşlarını ziyaret etti.HÜDA PAR Gaziantep Gençlik Kolları Başkanı Ubeydullah Çakır ve partililerden oluşan bir heyet, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü' münasebetiyle kentte görev yapan basın kuruşlarını ziyaret ederek, basın mensuplarının gününü kutladı.

Sıcak ortamda gerçekleşen ziyaretlerde özellikle kentte yerel olarak yayın yapan gazete ve TV'lerin yaşadığı ekonomik sıkıntılar hakkında konuşuldu.

HÜDA PAR Gaziantep Gençlik Kolları Başkanı Übeydullah Çakır, Başkan Yardımcısı Erdal Kutlu, HÜDA PAR Şehitkamil Gençlik Kolları Başkanı Salih Demir'den oluşan heyet ilk olarak Güneydoğu Gazeteciler Federasyonu (GGF) Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Basın Cemiyeti (GBC) Başkanı, Mega Medya Genel Müdürü Arif Kurt'u ziyaret etti. Heyeti, GGF ve GBC Başkanı Arif Kurt karşıladı.

Kentteki gazetecileri bu anlamlı gününde ziyaret etmek istediklerini ve gazetecilerin "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü"nü kutladıklarını belirten Çakır, basının önemine ve basın çalışanlarının zor şartlar altında fedakarca çalıştıklarına değindi.

Heyet, daha sonra Referans Gazetesini ziyaret etti. Heyeti, Referans Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yaşar Yavuz karşıladı. Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Çakır, "Gençlik meselesi oy meselesi değildir. Tek derdimiz gençlerimize İslam'ı vermektir, dava şuurunu vermektir. Yeter ki kendilerini kurtarabilsinler."dedi.

Yavuz da,  HÜDA PAR heyetine yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkürlerini ileterek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Heyet buradaki ziyaretlerinin ardından da Gaziantep Medya Mensupları Derneği (GAMED) ve Kervan FM'İ ziyaret etti. Heyeti GAMED Başkan Yardımcısı ve Kervan Radyo Yayıncılık A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ökkeş Korkmaz karşıladı.

Ziyarette gazetecilerin günlerini kutlayan Çakır, gazetecilerin çok zor şartlar altında önemli bir görevi yerine getirdiklerini söyledi.

Gazetecilere görevlerinde başarı dileyen Çakır, "Gece gündüz demeden çalışarak halkın haber alma ve bilgi edinme hakkı için mücadele eden tüm basın mensuplarının '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum."dedi.

HÜDA PAR heyetinin bu anlamlı günde, gazetecileri bizatihi ziyaret etmelerini önemsediklerini belirten Korkmaz, heyete yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkürlerini ileterek, bu tür ziyaretlerin da gazetecilerin çalışma azmini artırdığını belirtti.

Heyet son olarak İlke Haber Ajansı (İLKHA) Gaziantep İl Bürosunu ziyaret etti. Heyeti İLKHA Gaziantep İl Temsilcisi İbrahim Koçyiğit'i karşıladı.

İLKHA'nın çalışmaları hakkında bilgi veren Koçyiğit de ziyaretlerinden dolayı Çakır'a ve heyetine teşekkür etti.

Koçyiğit, gazetecilerin zorlu koşullarda görev yaptığını ve bu görevlerini yürütürken karşılaştıkları sıkıntılara dikkat çekerek, gazeteciler için "mesai saati" diye bir kavramın olmadığını vurguladı.  (İLKHA)


 
94 kere okundu.
Diğer Haberler