KERVAN FM 93.7 | HAK YOLUN KERVANI
KERVAN FM CANLI YAYIN
Şuan KERVAN FM'de

MÜZİK

Dinliyorsunuz

BUGÜN YAYIN AKIŞI
SAAT   PROGRAM
05:30   HATM-İ ŞERİF
06:30   ESMA-ÜL HÜSNA
07:00   TARİHTE BUGÜN
07:30   HAYIRLI SABAHLAR(CANLI)
08:00   HAYIRLI SABAHLAR(CANLI)
09:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ
09:30   GAZİANTEP BASINI
10:00   İSTEK KERVANI(CANLI)
12:00   HADİS DERYASI
12:30   MÜZİK
13:00   GÜNÜN İÇİNDEN(CANLI)
13:30   GÜNÜN İÇİNDEN(CANLI)
14:00   GÜNÜN İÇİNDEN(CANLI)
14:30   AYDINLIĞA DOĞRU
15:00   MANŞET HABER-SESLİ MAKALE
15:30   MÜZİK
16:00   AKŞAM İSTEKLERİ(CANLI)
18:30   ANA HABER(CANLI)
19:00   ANA HABER(CANLI)
19:30   MÜZİK
20:00   TARİHTE BUGÜN
21:00   MÜZİK
22:00   KADIN SAHABİLER VE BİZ
22:30   MÜZİK
23:00   MANŞET HABER-SESLİ MAKALE
23:30   MÜZİK
00:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ(YARIM CÜZLÜ)
01:00   GECEYE UYGUN İLAHİ-EZGİ-ŞİİR
Multimedya
Kuran Dinle
İnternetin Zararları
Ayet-i Kerime

"Sabrederek ve namaz kılarak (Allah'tan) yardım dileyin. Şüphesiz namaz, Allah'a derinden saygı duyanlardan başkasına ağır gelir." (Bakara - 45)

Hadis-i Şerif

Bir erkek, yanında mahremi bulunmayan (yabancı) bir kadınla yalnız kalmasın!

Bunun üzerine bir adam kalkarak: "Ey Allah'ın Resülü, kadınım hacc için yola çıktı, ben ise falan falan gazvelere yazıldım!" dedi. Aleyhissalatu vesselam: "Öyleyse git hanımına yetiş, onunla hacc yap!" diye emretti." [Buhari, Nikah 111]

ANKET
 RADYOMUZU NASIL DİNLEMEYE BAŞLADINIZ 
 ARKADAŞ TAVSİYESİ İLE
 İNTERNETTEN
 FREKANS KARIŞTIRIRKEN
 AFİŞ VE REKLAMLARDAN
 DİĞER
Diğer Anketler
Gaziantep Hava Durumu
GAZIANTEP
HÜDA PAR Gençlik Kolları'ndan basın kuruluşlarına ziyaret
HÜDA PAR Gaziantep Gençlik Kolları'nda bir heyet '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü' münasebetiyle kentteki basın kuruluşlarını ziyaret etti.HÜDA PAR Gaziantep Gençlik Kolları Başkanı Ubeydullah Çakır ve partililerden oluşan bir heyet, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü' münasebetiyle kentte görev yapan basın kuruşlarını ziyaret ederek, basın mensuplarının gününü kutladı.

Sıcak ortamda gerçekleşen ziyaretlerde özellikle kentte yerel olarak yayın yapan gazete ve TV'lerin yaşadığı ekonomik sıkıntılar hakkında konuşuldu.

HÜDA PAR Gaziantep Gençlik Kolları Başkanı Übeydullah Çakır, Başkan Yardımcısı Erdal Kutlu, HÜDA PAR Şehitkamil Gençlik Kolları Başkanı Salih Demir'den oluşan heyet ilk olarak Güneydoğu Gazeteciler Federasyonu (GGF) Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Basın Cemiyeti (GBC) Başkanı, Mega Medya Genel Müdürü Arif Kurt'u ziyaret etti. Heyeti, GGF ve GBC Başkanı Arif Kurt karşıladı.

Kentteki gazetecileri bu anlamlı gününde ziyaret etmek istediklerini ve gazetecilerin "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü"nü kutladıklarını belirten Çakır, basının önemine ve basın çalışanlarının zor şartlar altında fedakarca çalıştıklarına değindi.

Heyet, daha sonra Referans Gazetesini ziyaret etti. Heyeti, Referans Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yaşar Yavuz karşıladı. Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Çakır, "Gençlik meselesi oy meselesi değildir. Tek derdimiz gençlerimize İslam'ı vermektir, dava şuurunu vermektir. Yeter ki kendilerini kurtarabilsinler."dedi.

Yavuz da,  HÜDA PAR heyetine yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkürlerini ileterek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Heyet buradaki ziyaretlerinin ardından da Gaziantep Medya Mensupları Derneği (GAMED) ve Kervan FM'İ ziyaret etti. Heyeti GAMED Başkan Yardımcısı ve Kervan Radyo Yayıncılık A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ökkeş Korkmaz karşıladı.

Ziyarette gazetecilerin günlerini kutlayan Çakır, gazetecilerin çok zor şartlar altında önemli bir görevi yerine getirdiklerini söyledi.

Gazetecilere görevlerinde başarı dileyen Çakır, "Gece gündüz demeden çalışarak halkın haber alma ve bilgi edinme hakkı için mücadele eden tüm basın mensuplarının '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum."dedi.

HÜDA PAR heyetinin bu anlamlı günde, gazetecileri bizatihi ziyaret etmelerini önemsediklerini belirten Korkmaz, heyete yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkürlerini ileterek, bu tür ziyaretlerin da gazetecilerin çalışma azmini artırdığını belirtti.

Heyet son olarak İlke Haber Ajansı (İLKHA) Gaziantep İl Bürosunu ziyaret etti. Heyeti İLKHA Gaziantep İl Temsilcisi İbrahim Koçyiğit'i karşıladı.

İLKHA'nın çalışmaları hakkında bilgi veren Koçyiğit de ziyaretlerinden dolayı Çakır'a ve heyetine teşekkür etti.

Koçyiğit, gazetecilerin zorlu koşullarda görev yaptığını ve bu görevlerini yürütürken karşılaştıkları sıkıntılara dikkat çekerek, gazeteciler için "mesai saati" diye bir kavramın olmadığını vurguladı.  (İLKHA)


 
183 kere okundu.
Diğer Haberler