KERVAN FM 93.7 | HAK YOLUN KERVANI
KERVAN FM CANLI YAYIN
Şuan KERVAN FM'de

MÜZİK

Dinliyorsunuz

BUGÜN YAYIN AKIŞI
SAAT   PROGRAM
05:30   HATM-İ ŞERİF
06:30   ESMA-ÜL HÜSNA
07:00   TARİHTE BUGÜN
07:30   HAYIRLI SABAHLAR(CANLI)
08:00   HAYIRLI SABAHLAR(CANLI)
09:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ
09:30   GAZİANTEP BASINI
10:00   İSTEK KERVANI(CANLI)
12:00   HADİS DERYASI
12:30   MÜZİK
13:00   GÜNÜN İÇİNDEN(CANLI)
13:30   GÜNÜN İÇİNDEN(CANLI)
14:00   GÜNÜN İÇİNDEN(CANLI)
14:30   AYDINLIĞA DOĞRU
15:00   MANŞET HABER-SESLİ MAKALE
15:30   MÜZİK
16:00   AKŞAM İSTEKLERİ(CANLI)
18:30   ANA HABER(CANLI)
19:00   ANA HABER(CANLI)
19:30   MÜZİK
20:00   TARİHTE BUGÜN
21:00   MÜZİK
22:00   KADIN SAHABİLER VE BİZ
22:30   MÜZİK
23:00   MANŞET HABER-SESLİ MAKALE
23:30   MÜZİK
00:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ(YARIM CÜZLÜ)
01:00   GECEYE UYGUN İLAHİ-EZGİ-ŞİİR
Multimedya
Kuran Dinle
İnternetin Zararları
Ayet-i Kerime

Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden başka bir şey değildir. Müttaki olanlar için ahiret yurdu muhakkak ki daha hayırlıdır. Hala akıl erdiremiyor musunuz? (En’âm - 35)

Hadis-i Şerif

İlim İslam'ın hayatıdır, imanın direğidir. İlim öğrenen kimsenin mükafatını, Allah tam tamına verir. Bir kimse öğrenir ve öğrendikleri ile amel ederse, Allah bilmediklerini de öğretir. [Muhtarü'l-Ehadis, 1.100: 786]

ANKET
 RADYOMUZU NASIL DİNLEMEYE BAŞLADINIZ 
 ARKADAŞ TAVSİYESİ İLE
 İNTERNETTEN
 FREKANS KARIŞTIRIRKEN
 AFİŞ VE REKLAMLARDAN
 DİĞER
Diğer Anketler
Gaziantep Hava Durumu
GAZIANTEP
Vali Yerlikaya 15 Temmuz şehidinin ailesini ziyaret etti
Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, ABD destekli 15 Temmuz darbe girişiminde şehit edilen Şirin Diril'in ailesini ziyaret etti.Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, FETÖ'nün ABD destekli 15 Temmuz darbe girişiminde şehit edilen Şirin Diril'in Nurdağı ilçesindeki ailesini ziyaret etti.

Nurdağı ilçesindeki muhtarlar ile bir toplantı düzenleyen ve ardından da ilçe halkı ile buluşan Vali Ali Yerlikaya, daha sonra ise 15 Temmuz Şehidi Şirin Diril'in Sakçagözü Mahallesi'ndeki ailesini ziyaret etti.

Diril'in annesi Münevver Diril ile görüşen Yerlikaya, Münevver diril ile bir süre sohbet ederek, talep ve şikayetlerini dinledi.

Burada bir açıklama yapan Yerlikaya, "15 Temmuz'da Şirin Diril ve onun gibi 248 şehidimizin canlarını ortaya koyarak verdiği mücadele sayesinde ülkemizin, bayrağımızın, vatanımızın ve aziz milletimizin üzerindeki kara bulutlar sonsuza kadar dağılmıştır. Bu millete pranga vurmak isteyen hainler adalet önünde hesap vermeye başlamışlardır. Sizlere Allah'tan sabırlar diliyorum. Sizler şehitlerimizin bizlere en büyük emanetisiniz. Sizlerin her zaman yanındayız, bu milletin gönlünde çok müstesna bir yeriniz var. Sizlerle gurur duyuyoruz." dedi.

Ziyarette Vali Yerlikaya'ya, Nurdağı Kaymakamı Lokman Düzgün ve Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır eşlik ettiler.

Vali Yerlikaya Hz. Ukkaşe Türbesinde incelemelerde bulundu

Vali Yerlikaya, daha sonra ise Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile birlikte Nurdağı ilçesinde bulunan Hz. Ukkaşe (r.a) türbesinde incelemelerde bulundu.

Devam eden çevre düzenlemesi ve yapılan restorasyon çalışmaları hakkında yetkililerden bilgiler alan Vali Yerlikaya, "İnancımızda önemli bir simge olan Hz. Ukkaşe'nin kabrinin bulunduğu ziyaret yerinin yurt içinden ve dışından gelen ziyaretçilerin her mevsim ziyaret edebilmeleri için çevre düzenlemesi çalışmaları devam ediyor. Yapılan çalışmalarda gösterilen gayretlere ben teşekkür ediyorum. İnşallah tamamlandığında çok donanımlı bir ziyaret mekanı olarak halkımızın ziyaretlerine açılacaktır."dedi. (İLKHA) 


 
181 kere okundu.
Diğer Haberler