KERVAN FM CANLI YAYIN
Şuan KERVAN FM'de

BİLGİ REHBERİ(CANLI)

Dinliyorsunuz

BUGÜN YAYIN AKIŞI
SAAT   PROGRAM
05:30   HATM-İ ŞERİF
06:30   ESMA-ÜL HÜSNA
07:00   TARİHTE BUGÜN
07:30   CEVŞEN-ÜL KEBİR
08:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ
09:00   HAYIRLI SABAHLAR(CANLI)
10:00   BİLGİ REHBERİ(CANLI)
12:00   ANALİTİK EĞİTİM
12:30   MÜZİK
13:00   13 HABER(CANLI)
13:30   MÜZİK
14:00   KÖYLÜ'NÜN SESİ
14:30   MÜZİK
15:00   PSİKOLOJİ VE İNSAN
15:30   PSİKOLOJİ VE İNSAN
16:00   AKŞAM İSTEKLERİ(CANLI)
18:30   ANA HABER(CANLI)
19:00   ANA HABER(CANLI)
19:30   MÜZİK
20:00   TARİHTE BUGÜN
21:00   MÜZİK
22:00   YOLUMUZUN YILDIZLARI
22:30   MÜZİK
23:00   DERGİLERDEN SEÇMELER
23:30   MÜZİK
00:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ(YARIM CÜZLÜ)
01:00   GECEYE UYGUN İLAHİ-EZGİ-ŞİİR
Multimedya
Kuran Dinle
İnternetin Zararları
Ayet-i Kerime

O halde, sakın Allah'ın peygamberlerine verdiği sözden cayacağını sanma! Çünkü Allah mutlak üstündür, kimsenin yaptığını yanına bırakmaz. (İbrahim - 47)

Hadis-i Şerif

"Mal sadaka ile eksilmez." [Ebu Hureyre]

ANKET
 RADYOMUZU NASIL DİNLEMEYE BAŞLADINIZ 
 ARKADAŞ TAVSİYESİ İLE
 İNTERNETTEN
 FREKANS KARIŞTIRIRKEN
 AFİŞ VE REKLAMLARDAN
 DİĞER
Diğer Anketler
Gaziantep Hava Durumu
GAZIANTEP
Şaşırdık hangi gâvurla olacağımıza

Amerika'nın bundan böyle Türkiye için stratejik bir ortak olamayacağı konusunda kanaat oluşmuş durumda. Bırakın stratejik ortak olmayı, bize yaptıklarını şöyle alt alta yazdığınızda Amerika'dan daha büyük bir düşman gösteremezsiniz.

Ülkenizin yönetimini doğrudan devirmeye yeltenen, darbecilere üs olmaya hâlâ devam eden, etrafınızı çevreleyen düşmanlarınıza binlerce tır silah veren, vermeye devam eden, ancak düşmanlara yapılabilecek ticari savaş yürüten birisine “en büyük düşman” değil de ya ne diyeceksiniz?

Durum böyle olunca kendimize başka kapılar aramaya başladık, zaten onlar da hazır bekliyordu, Rusya'yı kast ediyorum. Bütün dünyanın, özellikle Amerika ve Avrupa'nın kıskanacağı bir yakınlaşma yaşadık ve hâlâ yaşıyoruz.

Yaşananların doğruluğu yanlışlığı bir yana ne yeni stratejik dostlarımızdan ne eskilerden tam bir dürüstlük göremediğimiz gibi sükûtu hayalimizden bir türlü uyanamıyoruz.

Suriye meselesi öylesine içinden çıkılmaz hale geldi ki eski müttefiklerimiz gibi yeni müttefik adayımızı da “gâvur” diye nitelemekten kendimizi alamıyoruz.

İran buluşmasına üç dört gün kala Rusya'nın İdlib'e saldırmasının nasıl bir izahı olabilir? Karşı karşıya olunan insani felâket bir yana dürüstlük ve ahlâkî açıdan nasıl izah edilebilir?

Böyle bir Rusya ile bundan sonra kaç adım daha birlikte yürünebilir? Zaten bunu fırsat bilenler “ne varsa yine Amerika'da var, hatta bu işler bizzat Trump'la çözüme kavuşur...” demeye başladılar bile.

Buyurun, gâvurlardan gâvur seçin kendinize. Hangisini seçerseniz seçin olan müslümanlara olacak, İdlib insanına olacak. Ve onların ateşi yine bizim kucağımıza düşecek.

Artık ümitlerimiz İran'da yapılacak son görüşmeye kilitlenmiş durumda.

Fakat biz inanıyoruz ki er veya geç bu gâvurlar Diyar-ı İslam'dan def olup gidecekler. Ümmetin arasına örmeye çalıştıkları yalıtkan duvarı öremeyecekler. Bu günler de geçecek inşaallah, Rabbim o güzel günleri görmeyi ve katkıda bulunmayı bizlere nasip eylesin.

 

 

Görüş ve Önerileriniz için... 

201 kere okundu.
Diğer Makaleler