KERVAN FM CANLI YAYIN
Şuan KERVAN FM'de

AKŞAM İSTEKLERİ(CANLI)

Dinliyorsunuz

BUGÜN YAYIN AKIŞI
SAAT   PROGRAM
05:30   HATM-İ ŞERİF
06:30   ESMA-ÜL HÜSNA
07:00   TARİHTE BUGÜN
07:30   CEVŞEN-ÜL KEBİR
08:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ
09:00   HAYIRLI SABAHLAR(CANLI)
10:00   BİLGİ REHBERİ(CANLI)
12:00   ANALİTİK EĞİTİM
12:30   MÜZİK
13:00   13 HABER(CANLI)
13:30   MÜZİK
14:00   KÖYLÜ'NÜN SESİ
14:30   MÜZİK
15:00   PSİKOLOJİ VE İNSAN
15:30   PSİKOLOJİ VE İNSAN
16:00   AKŞAM İSTEKLERİ(CANLI)
18:30   ANA HABER(CANLI)
19:00   ANA HABER(CANLI)
19:30   MÜZİK
20:00   TARİHTE BUGÜN
21:00   MÜZİK
22:00   YOLUMUZUN YILDIZLARI
22:30   MÜZİK
23:00   DERGİLERDEN SEÇMELER
23:30   MÜZİK
00:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ(YARIM CÜZLÜ)
01:00   GECEYE UYGUN İLAHİ-EZGİ-ŞİİR
Multimedya
Kuran Dinle
İnternetin Zararları
Ayet-i Kerime

Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden başka bir şey değildir. Müttaki olanlar için ahiret yurdu muhakkak ki daha hayırlıdır. Hala akıl erdiremiyor musunuz? (En’âm - 35)

Hadis-i Şerif

Allah'ın kitabını okumak ve ders yaparak onu mutaala maksadıyla Allah'ın evlerinden birinde veya başka bir yerde bir araya gelen cemaate, muhakkak ki, Allah gönül huzuru verir. Onları rahmet ve lütfuna boğar. Melekler onların etrafını sarar ve Allah onları -Mele-i 'Âlâda- yanında bulunanların huzurunda överek anar. [Tirmizi, İlm 2]

ANKET
 RADYOMUZU NASIL DİNLEMEYE BAŞLADINIZ 
 ARKADAŞ TAVSİYESİ İLE
 İNTERNETTEN
 FREKANS KARIŞTIRIRKEN
 AFİŞ VE REKLAMLARDAN
 DİĞER
Diğer Anketler
Gaziantep Hava Durumu
GAZIANTEP
Dikkat, yeni bir gâvurluk yapmasın!

Böylesi durumlarda aklı başında bir insandan, bir yönetimden beklenen nedir? Hatasından dönmek. Peki, siz böyle bir şey bekliyor musunuz bu şarlatandan?

Aslında gerçekten Amerika için müthiş bir fırsat, israil denilen kamburu, israil denilen şımarık baş belasını sırtından atma günüdür bu gün. Yeter artık beni bütün bir dünyada rezil ettiğin, yeter artık başımı hep yere eğdirdiğin, yeter artık burnumu pislikten çıkartmadığın... diyerek terk etmek Amerika için en güzel bir yol değil midir?

Şarlatan moruktan böyle bir şey bekleyen var mı bilmem? Fakat hiç olmazsa yanındakiler, çevresindekiler veya derin Amerika bunu yapmalı değil midir?

Şimdilik ufukta böyle bir dönüş gözükmüyor. Firavun firavunluğuna devam ediyor. Hz. Musa'yı sarayda besleyip büyüttüğünü başına kaktığı gibi o da şimdi Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda kendisi aleyhinde oy kullanan ülkelerin burnundan fitil fitil getirme yolunu benimsemiş görünüyor. Yani kendisinin ilahlığına halel getiren herkesten intikam alma yoluna gidiyor. Hâlbuki bütün bir dünya ve kendisi de biliyor ki yardım diye verdiği dolarların kaç mislini gerek silah satarak gerek başka şeyler kakalayarak geri almaktadır. Hatta dostlarına ve müttefiklerine attığı kazıklar düşmanlarına verdiği zararlardan kat be kat fazladır.

Evet, düştüğü bu rezaletten sonra siz yeni gâvurluklar bekleyin. Başta Türkiye olmak üzere buna sebep olanlar Amerika'dan gelecek yeni gâvurluklara hazırlıklı olmalıdır. Bu gâvurlukların neler olabileceği konusunda somut bir şeyler söyleyecek kadar strateji uzmanı değilim, fakat firavunların karakteri konusunda az da olsa bir şeyler söyleyebilirim.

Burnundan kıl aldırmayan, en küçük bir nefis terbiyesinden geçmemiş böylesi kibir heykellerinden her şey beklenir.

Fakat Allah dilememişse önceki gibi bundan sonraki gâvurlukları da biç bir şey yapamaz. Hele Rabbimiz bunların zilletini murad eylemişse yuvarlanışlarını kimse engelleyemez.

Gelelim siyonist terör devletine... Asıl çöküş, asıl zillet onu beklemektedir. Kalpleri böylesine evirip çeviren Rabbimiz bütün bir dünyayı kendi istediği istikamete yönlendirmişse kim durabilir bunun önünde?

Rabbim, bunların çöküş ve zilletini görmeden bizim canımızı alma!

MEHMET GÖKTAŞ


364 kere okundu.
Diğer Makaleler