KERVAN FM CANLI YAYIN
Şuan KERVAN FM'de

AKŞAM İSTEKLERİ(CANLI)

Dinliyorsunuz

BUGÜN YAYIN AKIŞI
SAAT   PROGRAM
05:30   HATM-İ ŞERİF
06:30   ESMA-ÜL HÜSNA
07:00   TARİHTE BUGÜN
07:30   HAYIRLI SABAHLAR(CANLI)
08:00   HAYIRLI SABAHLAR(CANLI)
09:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ
09:30   GAZİANTEP BASINI
10:00   İSTEK KERVANI(CANLI)
12:00   HADİS DERYASI
12:30   MÜZİK
13:00   GÜNÜN İÇİNDEN(CANLI)
13:30   GÜNÜN İÇİNDEN(CANLI)
14:00   GÜNÜN İÇİNDEN(CANLI)
14:30   AYDINLIĞA DOĞRU
15:00   MANŞET HABER-SESLİ MAKALE
15:30   MÜZİK
16:00   AKŞAM İSTEKLERİ(CANLI)
18:30   ANA HABER(CANLI)
19:00   ANA HABER(CANLI)
19:30   MÜZİK
20:00   TARİHTE BUGÜN
21:00   MÜZİK
22:00   KADIN SAHABİLER VE BİZ
22:30   MÜZİK
23:00   MANŞET HABER-SESLİ MAKALE
23:30   MÜZİK
00:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ(YARIM CÜZLÜ)
01:00   GECEYE UYGUN İLAHİ-EZGİ-ŞİİR
Multimedya
Kuran Dinle
İnternetin Zararları
Ayet-i Kerime

Rablerini inkar edenlerin durumu (şudur): Onların amelleri fırtınalı bir günde rüzgarın, şiddetle savurduğu küle benzer. Kazandıklarından hiçbir şeyi elde edemezler. İyiden iyiye sapıtma işte budur. (İbrahim - 18)

Hadis-i Şerif

Herşeyin bir zirvesi vardır. Kur'an-ı Kerim'in zirvesi de Bakara Suresidir.
Çünkü bu surede öyle bir ayet vardır ki o, Kur'an ayetlerinin efendisidir. Bu Ayet-el Kürsî'dir. [Tirmizi, Fezail-Kur'an 2]

ANKET
 RADYOMUZU NASIL DİNLEMEYE BAŞLADINIZ 
 ARKADAŞ TAVSİYESİ İLE
 İNTERNETTEN
 FREKANS KARIŞTIRIRKEN
 AFİŞ VE REKLAMLARDAN
 DİĞER
Diğer Anketler
Gaziantep Hava Durumu
GAZIANTEP
Tarikatlara cemaatlara neden mi gerek var!?

Laiklik bu milletin değil, bu toprakları işgal edenlerin talep ve dayatması idi. Güya hâkimiyet kayıtsız şartsız milletindir, milli iradenin üzerinde bir irade ve güç yoktur diyorsunuz; ama “laiklik istisna” diyorsunuz!.. Milletin tamamı dahi bir araya gelip “laikliği istemiyoruz demeyi aklından dahi geçiremez” diyorsunuz. Bu dayatmanın banisini dünya hukuk tarihinde emsali görülmemiş bir biçimde kanunla koruyorsunuz.

Başımıza gelen, Ebu Bekir El Bağdadi'nin İsviçre'nin başına geçmesi gibi bir şey oldu! Marketten uyuşturucu satın alan toplumun başına kabirde dua edeni öldüren birinin gelmesi gibi!..

Sakalının bir teline kıyamadığımız alimlerimizi mürşidlerimizi dar ağaçlarına çektiniz. Bize cennetin yolunu kaybettirmek için hakiki kılavuzlarımızı öldürüp sahtelerinin önünü açtınız. Bütün çabalarınıza rağmen az sayıda üretebildiğiniz sahte mürşide rağmen hala hakikilerin bitmemesi sizleri çıldırtıyor.

Şeyhülislamlık makamı kaldırılınca cemaat ve tarikatların denetim makamı kalmadı. Maalesef merdiven altı medrese ve tarikatlar türedi. Adam hem âlim hem şeyh hem de apocu olabildi!

FETÖ de bu zihniyetinizin ürünüdür. Âlimin, şeyhin, hacının, hocanın, hâsılı Müslümanın sahtesini hakikisine tercih ettiniz. Bilerek ve isteyerek “ultra münafık” ürettiniz. İçi başka dışı başka ucube adamlar ürettiniz. Dışı size benzediği için siz dışına aldandınız, dili bize benzediği için bizler de diline aldandık.

Güya beden sağlığımız için bir Futbol direktörüne trilyonlar ödenirken, dış güzelliğimiz için kozmetiğe milyarlarca dolar harcanırken; ruh (manevi) sağlığımızın direktörleri, iç güzelliğimizin mimarları için bırakın harcama yapmayı bizzat kendilerini harcadınız. Çeyrek asrı aşkındır zindanlarda çürütülen nadide manevi mimarlarımız var. Bunlar, kararttığınız dünyamızı aydınlatan el fenerlerimiz idi. Onları zindanlara tıkarak karanlıkta karanlık işler çevirdiniz.

Ürettiğiniz “sahte dindar cemaat” kendini gizlemek, laike, dinsize azınlık cemaatlerine yaranmak onlara hoş görünmek için gerçek dindarların anasını ağlattı.

Her şeyiniz gibi cemaat/tarikat düşmanlığınız da sahte. Siz aslında cemaat ve tarikata değil hakiki Müslümanlığa düşmansınız. Siz hiç “mason tarikatlarına, azınlık cemaatlarına” düşman oldunuz mu?

Laiklik her kesin inancını özgürce yaşaması, ibadetini serbestçe yapması, devletin bütün dinlere eşit mesafede olması dediniz ama camimizi kiliseye çevirdiniz, yetmedi ahıra çevirdiniz. Buna mukabil yıkık dökük kiliseleri vergilerimizle tamir ettiniz.

Yüz yıldır sözde toplumsal mutabakat metinleri olan anayasalardan hiç biri toplum tarafından yapılmamış dipçik zoruyla yazdırılıp topluma dayatılmıştır.

Sahte dindarı sevmenizin altında sizin de “sahte laik”, “sahte demokrat” olmanız yatıyor. Demokrasi denince akla İngiltere'nin geldiğini biliyorsunuz, İngiltere Hristiyan bir devlet olmasına rağmen orada şeriat mahkemeleri ve şeriat mahalleri olduğunu da biliyorsunuz. Ancak Müslümanların şehit kanları ile edindikleri vatanlarında şeriat istemelerini müebbet hapse mahkûm ediyorsun. 

Zalimsiniz…

Zalimler için yaşasın cehennem!


337 kere okundu.
Diğer Makaleler