KERVAN FM CANLI YAYIN
Şuan KERVAN FM'de

GECEYE UYGUN İLAHİ-EZGİ-ŞİİR

Dinliyorsunuz

BUGÜN YAYIN AKIŞI
SAAT   PROGRAM
05:30   HATM-İ ŞERİF
06:30   ESMA-ÜL HÜSNA
07:00   TARİHTE BUGÜN
07:30   HAYIRLI SABAHLAR(CANLI)
08:00   HAYIRLI SABAHLAR(CANLI)
09:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ
09:30   GAZİANTEP BASINI
10:00   İSTEK KERVANI(CANLI)
12:00   İNSAN-I KAMİL
12:30   MÜZİK
13:00   GÜNÜN İÇİNDEN(CANLI)
13:30   GÜNÜN İÇİNDEN(CANLI)
14:00   GÜNÜN İÇİNDEN(CANLI)
14:30   AYDINLIĞA DOĞRU
15:00   MANŞET HABER-SESLİ MAKALE
15:30   MÜZİK
16:00   AKŞAM İSTEKLERİ(CANLI)
18:30   ANA HABER(CANLI)
19:00   ANA HABER(CANLI)
19:30   MÜZİK
20:00   TARİHTE BUGÜN
21:00   MÜZİK
22:00   ŞEHRİMİZİ TANIYALIM
22:30   MÜZİK
23:00   MANŞET HABER-SESLİ MAKALE
23:30   MÜZİK
00:00   KUR'AN-I KERİM MEALİ(YARIM CÜZLÜ)
01:00   GECEYE UYGUN İLAHİ-EZGİ-ŞİİR
Multimedya
Kuran Dinle
İnternetin Zararları
Ayet-i Kerime

İşte bu (Kur'an), kendisiyle uyarılsınlar, Allah'ın ancak bir tek Tanrı olduğunu bilsinler ve akıl sahipleri iyice düşünüp öğüt alsınlar diye insanlara (gönderilmiş) bir bildiridir. (İbrahim - 52)

Hadis-i Şerif

"Silahla öldürülen nice kimseler vardır ki, ne şehiddir ve ne de övülmeye değer bir kahraman. Yatağında eceliyle ölen nice kimselerde vardır ki, Allah katında şehiddir." [Ebû Nuaym]

ANKET
 RADYOMUZU NASIL DİNLEMEYE BAŞLADINIZ 
 ARKADAŞ TAVSİYESİ İLE
 İNTERNETTEN
 FREKANS KARIŞTIRIRKEN
 AFİŞ VE REKLAMLARDAN
 DİĞER
Diğer Anketler
Gaziantep Hava Durumu
GAZIANTEP
FETÖ'YÜ Hizbullah'tan Sormadıkça…

Hizbullah adına bedel ödeyenler ve onların yakınları her şeyi çok iyi bilmektedirler.

Şu anda ceza evlerinde yatanlar başta olmak üzere, yatıp da çıkan ne kadar insan varsa bunlara ulaşılmalı ve bu konuda kendileri iyice dinlenmelidir.

Sadece suçsuzluklarını ispatlamak adına değil, FETÖ”nün gerçek kimliğini, siyasi hedeflerini, kendileri dışındaki İslami camialara neler yapabileceklerini, neler yaptıklarını ortaya çıkarmak için bu yapılmalıdır.

Bu örgütün üzerine daha çok gidilsin, daha çok insan cezalandırılsın diye söylemiyoruz, jurnalcilikten Allah'a sığınırız. Sadece hakikatler ortaya çıksın, adalet yerini bulsun diyoruz.

Aynı fotoğrafta görülmeme yarışı dedim. Şu günlerde yine yollara düştüm, çok ibretlik şeylere şahit oldum.

Bunlardan birisi; Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından düzenlenen bir etkinliğin haberi internet sitelerinde yayınlanıyor. Haberin fotoğrafında kendi resmini gören bir memur panik ve korku içerisinde koşup geliyor arkadaşlara, bu fotoğrafı niçin yayınladınız diye bağırıp çağırıyor, derhal kaldırılmasını istiyor. Aradan vakit geliyor,  15 Temmuz darbe girişimi oluyor, ilginçtir ki bu arkadaş FETÖ üyeliğinden açığa alınıyor. Bu defa arkadaşlara koşup geliyor, yalvarıyor ki o fotoğrafı bulun ve bana verin diye.

Niçin? Kendisinin FETÖ değil Hizbullah mensubu olduğunu ispat etmek için. Yine aynı şekilde kendilerinin FETÖ'cü olmadığını göstermek için nice memurlar, meydanlarda darbeyi protesto etkinliklerinde konuşma yapan HÜDA PAR genel başkanı ve yardımcılarıyla resim çektirme yarışına giriyorlar.

Gerçekten çok ibretlik sahneler yaşıyoruz. Kim derdi ki böyle sahneler yaşanacak.

FETÖ'cülerin, özelikle alt kesiminin başına gelenlerden dolayı asla sevinmiyoruz.  Hatta birileri bizim tavrımıza, onlara üzülüşümüze hayret ediyorlar, diyorlar ki; Sizin başınıza gelenler hep bunların yüzünden değil miydi?

Şu mübarek bayram öncesinde bunca insanın yuvasına ateş düşmesine sevinmektir, bundan Rabbimize sığınırız. Yine aynı şekilde 25 yıldır ömürleri zindanlarda geçenlerin mağduriyetlerini düşünmek de Müslümanlığımızın gereğidir.

Daha da önemlisi; bir dönemin üzerindeki sis perdelerini kaldırın, iftiralara uğrayan büyük bir camianın tertemiz olduğu anlaşılsın.

Ve bayramlar o zaman gerçek bayram olsun.

MEHMET GÖKTAŞ


642 kere okundu.
Diğer Makaleler